Bilmek istediğin her şeye ulaş

Hep iyi davrandığım kız kardeşimin hep bana kötü davranmasının nedeni ne olabilir?

Bunu neden yapıyor sizce inanılmaz sabrediyorum ama sınırlarımı zorluyor ve çok biriktim artık komaya sokasım geliyor.Öldürmesem iyi inadına ters cevaplar inadına ters cevaplar kızlardan nefret ediyorum artık sanki ne yapıyorsam..Ne yapayım ya cevap verip tartışmak istemiyorum çünkü haklıyım ve çok yüz aldığını düşünüyorum üniversteye gidince kendini birşey sanmaya başladı bana abilik yapıyor ya inanılmaz gıcık oluyorum.LÜtfen cevap verirseniz sevinirim ..Düzenle
Buna geçmişte yaşadığınız bazı problemler sebep olabilir bence , bende abimle geçmişimde çok problemler yaşadım şuan da abim bana ne kadar sevgisini belli ederse etsin bana yapmacık geliyor ve istemsiz bir şekilde onu tersliyorum . Onu seviyorum , ama sevgimi gösteremiyorum. Geçmişe in belki probleminiz maziyledir
  • Paylaş
Bunu onunla sakin bir dille konuşmayı denediniz mi? Çünkü bazen bizim tavırlarımızdan insanlar yanlış çıkarımlar yapabilir. Çok alakasız dahi olsa. Onun bir şekilde anne baba ile ilgili sorun veya kıskançlığı da size yansıtması bence mımkün. Hafızanızı zorlamanızı öneririm. O ne zamandır size ciddi anlamda kötü davranıyor ve bu olayda bir kırılma noktası olma ihtimali ne kadar sizce?
  • Paylaş
1

Hakan Bayrak, Anne baba sorumsuz mesela sorumluluk yüklememiş kız kardeşime ve ona yapamadığını söyleyemediğini bana söylüyor gibi geliyor bana..Üniversiteye gittikten sonra bir hiç bir şey beğenmemezlik yapıyor ya ondan sonra bir değişti ve işine geldiği gibi davranıyor ama ben hep alttan alıyorum cevap vermiyorum çok belli ediyorum ona ve haklı olduğumu bilmesi bile onun zoruna gidiyor anlıyorum yani evet benim bir yanlışım var diyemiyor çünkü bana saygı duymuyor saymıyor beni.

Tembel bir insan kendisi kendi sorumluluklarını yerine getirmiyor ve birde getirenide beğenmiyor bir erkeklik yapmayı seviyor ya da tercih ediyor ya da benimsiyor ben çok bir tepki göstermiyorum kenara çekiliyorum ona düşünme zamanı tanıyorum ama yok yok ..

Anlatsam roman olur burada ifade edemiyorum işte .