Bilmek istediğin her şeye ulaş

Her biri engel projesi başarıyla sonuçlanacak mı?

Her biri engel projesi, engelli insanlara yardım etmeyi amaçlayan bir sosyal sorumluluk projesidir: herbiriengel.comDüzenle
Bence herbiriengel.com bir miktar reklamı yapılırsa ve şeffaflık konusuna dikkat edilirse (ben kurucularının çok şeffaf ve dürüst insanlar olduğunu biliyorum) çok başarılı bir sosyal sorumluluk projesi olabilir.

Sitede son baktığımda (1 hafta kadar önce) bazı eksiklikler vardı. Onlar tamamlanıp, küçük bütçelerle başlayarak reklamlar yapılabilir. Hatta sponsor olarak (sadece sitenin tanıtımını yaparak sponsorluk saglayabilecek) medya kurulusları ile anlasılabilir ve onlar aracılıgı ile proje daha geniş kitlelere ulaştırılabilir düşüncesindeyim.

Internette her proje para kazanmak için yapılmamalıdır. Bir girişimci olarak çok iyi biliyorum ki, girişimci para kazanmak için çalışmaz. Girişimci hayallerini yaratmak ve yaşatmak için çalışır ve tek hedefi hep budur. Hatta biz (Serkan Köse ve ben) girişimci olarak uzun bir dönem sadece fikirlerimizi/girişimlerimizi hayata geçirebilmek için piyasaya işler yaptık ve girişimlerimize kaynak sağlamak için çalıştık.

Bence Girişimci 2 şey için para kazanmak istemelidir.
  1. Geçimini sağlamak için
  2. Projelerine kaynak sağlayabilmek için
Unutulmamalıdır ki; paranın bittiği yer, girişimciliğin bittiği yerdir.

herbiriengel.com projesinin başarılı olmasını diliyoruz ve inploid ailesi olarak destekliyoruz.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

188 Görüntülenme2 Takipçi1 Yanıt