Bilmek istediğin her şeye ulaş

Her rap dinleyen genç insanın eline kalem alıp yazması ve kendisine rapçi sıfatını yakıştırıp şarkılar yapıp facebook hayran sayfası açması ne derece doğru?

bu yüzden bu piyasa ilerlemiyo.
  • Paylaş
Genç oldukları için daha ergenlikteler.Doğru düşünemiyorlar.TV'lerde program yapsınlar şarkı vs. ilk 3 olana da albüm yapsınlar ne var yani bunda :))
  • Paylaş
@Anilcanballi haklısın, her kalemi eline alan rap yazmak için birbirleri ile yarış içindeler ama yazdıklarında sataşmadan başka bir şey yok, bazıları kendi sözlerinden "kral benim", "herkesten iyi rapim" gibi saçma sözler söyleselerde, onlarda söylediklerinin doğru olmadıklarını çok iyi biliyor. Rap yazmak kolay bir iş değil, özellikle beatlere uygun lirik yazmak ve bu lirikleri destekleyecek sözleri oturtmak, tamamen yetenek ve ustalık ister. O zaman dinleyici bulunur, arabesk tarzda yapan bir çok insan var mesela, açık söyleyim bu benim hiç hoşuma gitmiyor, kulağıma iyi bir dinleti gibi gelmiyor ve aksine itici bir etki yapıyor. İlk kez rap dinleyenlerin bu arabesk rapi dinleyip soğumaları ve bakış açılarını bu tarzdan çevirmeleri gayet normal. HomeStüdyo var oldukça, rapdeki kirliliğe dur demek imkansız :) bu tabuları ancak ustalar yıkar. Ard arda sağlam albümler yapsalar ve dinleyici kitlesi korsan ya da mp3 alacağına orjinal albümleri alara destek verirse, bu müziği herkes sever....
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

666 Görüntülenme4 Takipçi3 Yanıt