Bilmek istediğin her şeye ulaş

Her sabah uyandığınızda zihninizden onun adı geçiyorsa ne yapmak lazım?

Sıkıntı veriyor ve kurtulmak gerekiyor. Acaba onu anımsatan herşeyden uzaklaşmak mı lazım?Düzenle
2 sene, tam 2 sene her gün gözümü açığımda aklıma adı geldi, yüzü, sesi, kokusu. Her sabah yüzünü hatırladığımda ağladım, sesi kulaklarımdaydı müzikle bastırmaya çalıştım içtim dağıttım, kokusunu hatırladım yaktım bi sigara. Sonra önce sesini hatırlayamadım, bi süre sonra kokusunu sonra da yüzünü. Adı aklımdan asla çıkmadı. 4 sene oldu hala bazen sabahları aklıma gelir, bazen nohut yerken aklıma gelir mesela. Sonra bi gün her zaman gittiğiniz yerde karşılaşırsın 'nasılsın?' der, tek düşündüğün sesinin hala sıcacık olduğudur.
İç dökme gibi oldu sanki ama adını hiç bir zaman unutamayacaksın, hayatının geri kalanında hep seninle.
 • Paylaş
O'nla ilişkinizi yaşamış bitirmişseniz ve bu haldeyseniz belli ki terk edilmişsiniz en iyisi yeni denizlere yelken açmak olur. Şayet o'nunla ilişkiniz henüz başlamadıysa bunu başlatmak için çaba sarfetmeniz en iyisi olacaktır.
 • Paylaş
Yeni birini bulunca geçer
 • Paylaş
Belli ki sizin adınız onun aklından hiç bir zaman geçmiyor. Üzücü ama bu durumdan kaçmaya çalışmak sizi ona daha da yakınlaştırır. Acıyı yaşayın ve bekleyin. Bir de keşke uzaklaşınca kurtulunabilse. :)
 • Paylaş
Cesaretini topla git konuş olumsuz yanıtta alsanız içiniz rahatlatacak
 • Paylaş
Bir süre onu düşünmeniz, özlemeniz, birlikte yaptığınız paylaşımları hatırlamanız, parfüm kokusu, sevdiği şarkıyı hatırlamanız çooookk normal. Bu acıyı çekeceksiniz ama daha az düşünmek için yeni aktiviteler bulmalısınız aklınıza her geldiğinde başka bu aktiviteye yönlenin. Onunla yapmadığınız şeyleri yapın, gitmediğiniz yeni yerlere gidin ve yeni insanlar tanıyın. Farklı çevre edindikçe zamanla azalacaktır. Tamamen unutmanız zor ama acınız hafifler.
 • Paylaş
İnsanın sevgisi yaşam aşkı hiç aklından çıkmaz onu unutmak mümkün değildir.ama hayat meşgaleler geçim derdi daima bir adım önde seviyorsan o mutlu ise mutluluğuna sevin o üzgünse mutlu olmasını sağla ki kafan rahat olsun o mutlu olsun ki sen kafana takma
 • Paylaş
Günaydın de ve gülümse hayata.
 • Paylaş
Yak bi sigara
 • Paylaş
Gidip açılmak lazım olursa olur olmassa yaşam daha devam edior apacak birşe yok.. .
 • Paylaş
4

Rukiye Koksal, Soruda açılamayan birinden mi yoksa ayrılık acısı çeken birinden mi bahsediyor? Hangimiz doğru anlamışız merak ettim. :)))

Abdullah Gürel, herkes kendinden bahsetti herhalde ben kendi durumuma göre yorumladım bir an :)

Rukiye Koksal, Akıl vermesi kolay o halde ;). Benim yorumumsa geneldi.

Abdullah Gürel, hayattan umudunu kırma hayata her zaman tutun demişsin bir nevi ilacını al aksatma güzel bir fikir :) genel bir yorum :) aynen akıl vermesi kolay ugulama 0 :)

Şehir değişikliği genelde bu tarz işlemler için birebirdir. Birde her unutmak istiyorum dediğinde, neyi unutmak istediğini kendine hatırlatıyorsun. Bırak kalsın zihninde güzel bir anı olarak... Neden unutmak istesin ki insan onca yaşanmış güzel anıyı.. İnsanlar sever, ayrılır, tekrar sever, tekrar ayrılır. Doğamız böyle, şimdiyi ve geçmişi değil, 10 yıl sonrasını düşünmeni tavsiye ederim. Ne günlerdi be, deyip geçebileceksin.. Buna emin olabilirsin. Onlar sadece şu an etkisi derin anılar ve zamanla etkisini yitirecek. Bunun bilincinde olman bile daha güçlü olmanı sağlayacaktır.
 • Paylaş
Hayatına bak. Hayat güzel.
 • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

332 Görüntülenme15 Takipçi12 Yanıt

Konu Başlıkları