Bilmek istediğin her şeye ulaş

Herşeyiyle telekomdan daha iyi hizmet veren bir özel firma var mıdır? Neden daha iyidir?

Daha iyiyada daha kötümübilmiyorum be hafta başında sadeceücret kıyasıyla tlekomdan boşanıp superonline a geçtim. telefon kullanım ücretiyok hattınızı modeme balayıp internet üzerinden görüştürüyorlar 20 tl ordan bir avantaj doğuyor ayrıca 55 tl olan toplam net limitsiz paketi de 49 tl düştü vergiler filan aşağı yukarı  30 tl daha avantajlı. telefon ise dakikası 0,8 krş knuştuğun kadar ödüyorsun. şuan itibarı iledaha hızlı ineterneti ile ttnetten bence 1 adım önde ama daha 1 haftalık bir deneyim bu daha sonra nelerle karşılaşacağım bilmiyorum . orası sürpriz . :)
  • Paylaş
3

Cem Deyupoğulları, Deneyimlerini merakla bekliyoruz , teşekkürler :)

altinkupon, Aslında tüm sağlayıcılar telekom altyapısını kullandıklarından teoride telekomdan kalite ve fiyat olarak iyi olma şansları yok fakat pazarlama stratejileri/yasaları ve müşteri çekmek için gel gel :) tabir edilen kampanyalarda fark yaratılabiliyor.Özellikle Büyük şehirlerde ve şehirler arası ana hatlarda özel sektörde son senelerde ciddi altyapı yatırımlarına başladı bu nedenle önümüzdeki dönemde Hizmet bedeli-hız-erişilebilirlik anlamında son kullanıcı olan bizleri çok daha avantajlı günler bekliyor

Hakan, Iyi ki alt yorum yapmışsınız bu soruya deneyim eklemeyi unutmuştum. Superonline dan çok memnunum fiber alt yapısını kendileri yapıyor. Ana taşıyıcı fiberleri de telekomdan kiralıyor. Parasal avantajı güzel hız 20 mb değil ama 10-15 mb arası . Yüksek tenolojili siteler artık makinanın ramini somurmuyor. Sonuç tavsiye ederim.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

297 Görüntülenme4 Takipçi1 Yanıt