Bilmek istediğin her şeye ulaş

Hiç dolandırıldınız mı? Paylasin biz de dolandırılmayalim....

evet benzine 4 lira vererek devlet tarafindan...
 • Paylaş
evet...
 • Paylaş
Emniyetten arıyoruz sizi dediklerinde inanmayın, polislik işiniz varsa telefonla aramazlar, arasalar bile karakola ifade vermeye gibi durumlarda arayıp çağırırlar.. sakın inanmayın
 • Paylaş
telefonla arayıp şu kadar kontör yükleyin para kazandınız diyenler var. Komik ama kanan insan çoook...
 • Paylaş
telefondan valideyi aradilar ben komser kolombo hesabi, bu numaradan yasadisi arama yapilmis dediler, ben ver anne o telefonu dedim ben ben cumhuriyet savcisi Ibrahima yattara ne diyon leyn sen dedim di herif kapadi kacti.:)) Sonra karakola gidip sikayet edecektim ama usendim:))
 • Paylaş
ansiklopedi aldık 2002 yılıydı herhalde 750 tl ye iyi paraydı milli eğitimden geliyoruz diye eve geldiler göz göre göre aldık ansiklopediyi nasıl ikna ediyorlar bir görseniz.... hipnoz gibi bişi... 2 gün sonra iade edelim tüketici hakkımız dedik adam senede 1 ay evvelinin tarihini atmış herif mal elimizde patladı paşa paşa ödedik... babama bugün ayın 10 değil mi diye sordu babamda evet ayın onu dedi sonra senedi imzalatırken babam ayın 10'u olup olmadığına bakmış ama kaçıncı ay olup olmadığına bakmamış.... hiç bir hak idda edemedik.... iade etme süresi olan 1 ay ansiklopediyi aldığımızın ertesi günü dolmuştu çünkü....
 • Paylaş
super iste bunlari bekliyorum.. cok hikaye var ama insanlar kazik yedik dolandirildik demeye cekiniyor.Aslinda herkes yazsa da basimiza gelince dikkatli davransak.tesekkurler bodlak..
 • Paylaş
...
 • Paylaş
Kadricim, ben de bir anımı paylaşayım. Bir haftasonu akşamıydı -cumartesi- restaurantta oturuyorduk, yanımıza milli piyango biletçisi geldi, hani şu yaya gezenler. Hazır oynanmış sayısal loto kuponları da vardı ve 2-3 haftadır da devrediyordu, ikramiye çok büyüktü. Biz de bu ikramiye heyecanıyla hemen kuponlara saldırdık, normalden daha pahalı biliyorsunuz bu kuponlar. Kuponları aldık ve hayal kurmalar falan derken birde baktık ki kuponları aldığımız anda çekiliş saati çoktan geçmiş. Hemen piyangocuyu aradık ama adam toz duman:)))
 • Paylaş
8

Arsen Lumen, isim yok isim yok kim o sahis tanimam bilmem..benim adim garga.neyse su resmi degisim bari.:))

Egemen Tahmilci, İsim kadri mi değil mi ne oşcak ki isim olsa ?

Arsen Lumen, bisey olmaz ne olsun ki..ama yayilmasin.garga daha anlamli

Egemen Tahmilci, :) Sen de şikayet et kapansın yeni taktik o zaten :).

Ne Mutlu Türküm Diyene, sen demesen farketmemiştim :)

Arsen Lumen, ya hic sorma .durduk yere anlasam neyse iki espiriyi bi yerinden anlayip bana hakaret ediyorsunuz demek ne ayip.bu arada bu kisi beni taniyor onu edemem bir yakinim dir kesin:))

Egemen Tahmilci, :) :) Arada gergin olurlar onlar normaldir.

Vodafonun (sanırsam) iş ortağı CETECH firması tarafından.. mesajla dolandırıldım.
 • Paylaş
İş yaptırıp parasını ödemeyen o. çocuklarından bahsediyorsan bol bol dolandırıldım.
Zaten elektrik faturasının üstündeki KK Bedeli yani kaçak kullanım bedelini ödüyorsanız ki ödemezseniz gelir keserler elektriğinizi her ay en az bir kez dolandırılıyorsunuz.
 • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

840 Görüntülenme10 Takipçi11 Yanıt

Konu Başlıkları