Bilmek istediğin her şeye ulaş

Hilal Cebeci ne yapmaya çalışıyor?

Yapmaya çalıştığı şey; önce takip edilmesini sağlamak, sonra anlaştığı firmaların twitter'dan reklamını yapmak. Başka bir şey değil bence. 

Bkz: 
Popüler Kültür

 • Paylaş
Onun ne yapmaya çalıştığı anlaşılıyor da;) onu takip eden bunca insanın ne yapmaya çalıştığını merak ettim ben de:)
 • Paylaş
Bu arada kendisi molotof kokteylini içki sanıyormuş. :)
 • Paylaş

Popüler kütürün nimetlerinden, zekası ve kaabiliyetleri ölçüsünde faydalanmaya çalışıyor.

 

Laf yanlış yere gitmesin ancak, aşağıdaki sözü, (sahibi olarak) inploider kamuoyu ile ile paylaşmakta sakınca görmüyorum.

 

Bok'un tweet hesabı olsaydı, milyonlarca sinek takipçisi olurdu.

 • Paylaş
1

Hakan, teşekkürler düzeltme için.

'Panpiş'i Türkçe'ye eklemiş bulunuyor, şimdi vidasız kızların ağzına yeni bir kelime daha eklenmiş oldu.
 • Paylaş

Sadece bu kadın gibi insanların Türkiye halklarının zekasını küçümsediğini düşünüyorum. Zamanla bunun gibi salaklara (Esra Ceyda kardeşler) artık insanların dur demesi gerekiyor. Demedikçe, çoğalıyorlar işte böyle.

 • Paylaş
Aslında onun yaptıklarını Karaköy' de de yapıyorlar. Ama bunu yapan hilal cebeci olunca adı eğlence veya muziplik oluyor.
 • Paylaş
Bence değişik bir saçmalama konsepti geliştirdi. Ama çoğumuz merak ettik olay nedir diye. Redeye dahil :)))
 • Paylaş
1

Serkan Kiose, Redeye yapmaz :) :P

Önce kapandı, şimdi ise soyundu. Bunun pek mantıklı bir açıklaması olduğunu düşünmüyorum. Ancak kendi çapında gündem yaratmak olabilir ve bunu da başardığı gayet ortada. Ne diyelim, umarız amacına ulaşmıştır.
 • Paylaş
amacı bunu yapmaktı herkesin onu konuşması gündemde olmak dillere düşmek başardıda.
 • Paylaş
Ben size anlatayım şöyle ki ; iç çamaşırı markası çıkartıyomuş kendisi. Önden harika bir reklam yapmış oldu ,)
 • Paylaş
beni kıskandırmaya çalışıyo ama yemem ben o ayakları. bitti artık
 • Paylaş
Ne yaptığını bilmiyorum. Merak da etmiyorum.
 • Paylaş
Merak etmemek de elde değil ama ya :). Kadına helal olsun valla 100binleri bir şekilde taktımı peşine taktı olay budur takdir etmek lazım. 
 • Paylaş
1

Baran Can Ateş, biz de şöyle bi algı vardır evlenince cok akıllı kadın almamalısın die cünkü ilerde hem ondan sıkılırsın hem de basına dert acar (ben katılmıyorum da) çünkü insanlar iş ciddiye bindiğinde akıllı insanların peşinde gider eger ortada vahim durum yoksa eglence için böyle salakların peşinde gider ki onları alaya alabilsin zaten komedi dediğimiz olayda bi nevi budur komedyenler az mı esra ceyda hilal gibilerinden yararlandılar bence durum bu takdir edilecek bir şey de yok sadece kukla bu insanlar kullanır çöpe atarsın bu kadar.....

Elde. Etmiyorum işte. :)
 • Paylaş
Asıl bunu gündeme getirenler ne yapmaya çalışıyor? Sui misalden misal olunmaz, mevzuundan feyz de alınmayacağı vechile bahis konusu etmeye değmez. Geçiniz efendim bu soruyu. Buralarda bir yerlerde soruları puanlama seçeneği olacaktı nereye kaçmış? Eksi veriyorum çalışırsan bir çıbıh daha çizerim artı olur derdi eskiden hocalarımız :)
 • Paylaş
2

Sevgiseli, "Çıbıh" güzelmiş. :)

Sosyalmedya.co gibi çeşitli sitelerde bir kaç haberini okudum, pek ilgimi çektiği söylenemez. Okuduğum ile kaldı. Son gelişmeler neler bir fikrim yok.
 • Paylaş
Bugün yine gazetelerde haberi vardı.Hilal Cebeci neden beni Somali'ye götürmediler deyince Ak partili İsmail Karaosmanoğlu,Hilal Cebeciye 'Somali de yaşayanların ekmeğe ihtiyacı var kaşara değil' demiş.Yorum sizlerin..
 • Paylaş
1

Aykut Kardaş, Sonra da özür dilemiş. Tükürdüğünü yalamasa çok iyidi.

Bana göre zeki bir kadın,arz-talep doğrultusunda bedenini görüntüleyerek para kazanıyor,Türkiye'de dahil dünyada bu sektörde bedenini sergilemeyen kaç ünlü kadın sayabilirsiniz? Hilal Cebeci'ye bakarlar,takip ederler,yorum yaparlar,pampişide bilirler ama soruldumu  aptal kadın, kaşar kadın,ben bilmem v.s.......,insanları yargılamadan önce şapkanınzı önünüze koyup düşünün.
 • Paylaş
3

Hakan, yok be @insan bir miktarda eleştiri hakkımız olsun değil mi? belki eleştiriler salt hilal cebeci özelinde gözüküyor olabilir, çünü başlık o şekilde açılmış lakin bu sektörün sadece hilal cebeci den ibaret olmadığını da biliyoruz. zaten bunu da göz ardı etmiyoruz. şapkamızı önümüze alacak kadar da ciddi bir durum değil bu yani, aksi halde bu hilal cebecinin popüler kültürden nimetlenmek için zekası ölçüsünde bulduğu bu yolu anlayışla karşılamak yerine yatıklarına kutsal anlamlar yüklemeye kadar gider. böylesine basit bir olay için şapkamızı çıkarmya hele hele önümüze alamaya, kendimizi veya sistemi yargılamaya gerek yok diyorum .

İnsan, şapka örneğini Hilal Cebeci için değil, insanları tanımadan,hakaret içeren kelimelerle eleştirip yargılayan kişiler için genel kullandım.

Hakan, popüler kültür böyle birşey ama, toplumun önüne ilginç bir iki özelliği ile bir insanı sunup sonra da tükenene kadar etinde, sütünden, postundan faydalanmak amaç. acun'un yaptığı programlarda sıradan basit insanlar bir anda nasıl da tüketiliyor değil mi? Aynı mantıkla biz de bu girdabın içerisinde bulunuyoruz maalesef ve yine maalesef ki o kurmaclardan kalan izleri gerçek hayata taşıyoruz ve öznesi salak olan hayatlar yaşıyoruz.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1657 Görüntülenme18 Takipçi19 Yanıt

Konu Başlıkları