Bilmek istediğin her şeye ulaş

Hint Filmleri neden bu kadar çok sevilmektedir?

Neden sevilmesin ki, bir kere farklı bir kültüre uzaktan bakma imkanı veriyor. Çoğu zaman güldürürken, kimi zaman da şaşırtıyor. Beden kullanımları çok abartılı olmasına rağmen bence çok samimi duygularla yapılıyor olması da ayrı bir tat veriyor. Ayrıca filmlerin en önemli parçası müzik ve dans, izleği artırıyor. Önemli bir alt yapıları var. Bütün dans hareketleri, biçimleri kültürlerinin bir parçası, bu da anlatıyı tamamlayan bir öge oluyor. Açıkçası ilk aklıma gelenler bunlar oldu.
  • Paylaş
Hint filmlerini çok beğeniyorum. Çünkü eğlenceli, renkli, hareketli, bir filmde onlarca durum-olay yaşanıyor. Çünkü oyuncuları çok doğal, samimi buluyorum. Çünkü Hint kültürü çok ilginç. Hepsinden öte, Hint filmlerinde artık Amerika ve Avrupa filmlerinde pek olmayan, olsa da yeterince iyi işlenmeyen manevi ögelerin çok iyi verildiğini düşünüyorum.
Örneğin:

Hint Sineması


  • Paylaş
Daha samimi sanki.
  • Paylaş
Son zamanlarda çok güzel filmler yaptıklarrını düşünüyorum. eğitim-sosyal değişim-kültürel sorunlar gibi bir çok gerekli konuya değiniyor farkındalık kazandırıyor bu durumda hint filmlerini izlenilesii yapıyr bence.
  • Paylaş
Bizim insanlarımızın içindeki müzik duyunca oynama isteği yurt dışında en çok Hindistan'da bulunuyor. Müzik duyunca dayanamadıklarından bize çok benziyorlar :).Bu sebeple bize çok yakın geliyor olabilir :))
  • Paylaş
Konuyu işleyiş açısından eğlenceli olması belki birtakım insanın ilgisini çekiyordur fakat bundan daha önemlisi konuların orijinal olması ve insanlık adına yararlı mesajlar vermesidir.
  • Paylaş
Çünkü duygu ve düşüncelerimizi çok iyi ifade ediyorlar da ondan :)
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

534 Görüntülenme10 Takipçi7 Yanıt

Konu Başlıkları