Bilmek istediğin her şeye ulaş

Hotspot Shield programı ne işe yarar?

Buna alternatif programlar nelerdir?Düzenle
Hotspot Shield
  • HTTPS şifrelemeyle internet gezintinizi, verilerinizi, çevrimiçi alışverişlerinizi ve kişisel bilgilerinizi emniyete alın.
  • Kendinizi çevrimiçi kimlik hırsızlığına karşı koruyun.
  • Çevrimiçi gizliliğiniz için IP adresinizi gizleyin.
  • Sansür olmadan, emniyet duvarına takılmadan her türlü içeriğe gizlice erişin.
  • Kendinizi Wi-Fi noktalarındaki, hotellerdeki, havaalanlarındaki ve şirket ofislerindeki hackerlardan koruyun
  • Kablosuz ve kablolu bağlantılarda aynı şekilde çalışır. Sınırsız Bant Genişliği sağlar.
  • Yeni işletim sistemleri dahil PC ve Mac üzerinde çalışır (Windows 8 ve Mountain Lion)
Hotspot Shield, bağlantınızı hem ev Internet ağınızda hem de herkese açık Internet ağlarında emniyete alarak netteki gezinitiniz tamamen güvenli hale getirir. Hotspot Shield, internette yaptığınız tüm işlemleri (alışveriş, form doldurma, karşıdan yükleme) HTTPS aracılığıyla emniyete alarek kimliğinizi korur. Hotspot Shield, ayrıca kimliğinizi üçüncü taraf web siteleri ve Internet Sağlayıcılarına karşı gizli yaparak internette gizlice gezinmenizi sağlar. Belli bir sitede oturum açmamanız halinde Hotspot Shield ile tüm internet gezintiniz isimsiz olacaktır. Keşif, organizasyon ve iletişim imkanı verdiği için interneti seviyoruz. Hotspot Shield, tüm ağ içeriğine özgürce ve emniyetli olarak erişmenizi sağlayarak tüm çevrimiçi bilgilere erişim imkanı verir. Tüm internet gezintinizi emniyete alın ve çevrimiçi ortamda gizli kalın; bırakın Hotspot Shield, parolalarınızı, kredi kartı numaralarınızı ve tüm verilerinizi korusun. Standart antivirüs programları bilgisayarınızı korur fakat ağ etkinliklerinizi korumaz.
AnchorFree'nin memnuniyetle Hotspot Shield'i sizlere sunmasının nedeni budur. Uygulamamaız Internet bağlantınızın emniyetli, kişisel ve isimsiz olmasını sağlar.

Bir VPN Aracılığıyla %100 Güvenlik
Hotspot Shield, dizüstü bilgisayarınız veya iPhone'unuz ve Internet ağ geçidiniz arasında bir sanal kişisel ağ yaratır. Bu delinemez tünel; açıkgözlerin, bilgisayar korsanlarının, Internet Sağlayıcılarının ağdaki etkinliklerinizi, anlık mesajlaşmalarınızı, karşıdan yüklemelerinizi, kredi kartı bilginizi veya ağ üzerinden gönderdiğiniz herhangi bir şeyi görüntülemesini engeller. En yeni VPN teknolojisini kullanan Hotspot Shield emniyet uygulamasını karşıdan yüklemek ücretsiz, kurması ve kullanması kolaydır.

Hotspot Shield aşağıdaki platformlarda çalışır:
– Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
– Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion
– iOS
– Android 2.x and 4.x

Nasıl indireceğiniz ise videoda;Kaynak : hotspotshield.com/tr
  • Paylaş
bu programı bir firewall olarak görüp hacker lardan scriptlerden exploitlerden vs.. korunmak için kullanacaksanız kesinlikle hiçbir yararı olmayacaktır.
bence gereksiz..sistemim de asla yer almayacak uygulamalardan bir tanesi...
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

2359 Görüntülenme4 Takipçi2 Yanıt