Bilmek istediğin her şeye ulaş

Web sitem hakkında yazılımcıların düşünceleri nedir?

Ben yazılımcı sayılır mıyım bilmiyorum ama web sitemi önce bir arkadaşıma yaptırmaya karar vermiştim, uzman olduğunu iddia ediyordu. Neyse WordPress'de yapmaya çalıştı, istediğim gibi yapamıyor ve sürekli programın kısıtlamalarından bahsediyor, sürekli bir plugin'ler indiriyor onları kullanmaya çalışıyordu. Neyse baktım böyle olmayacak, bırak ben yaparım dedim. Ardından önce Wix ile site oluşturmaya çalıştım, baktım ki o da doğru tepki gösteremiyor. Onu bırakıp IM Creator'e geçtim. Siteyi oldukça düzgün bir şekilde oluşturdum ama ince ayarlarda o da yetersiz kalıyordu. Kolay yollardan gidiyoruz ya ardından Dreamweaver yazılımını denedim ve gördüm ki o arkadaş her ne kadar kodu yazmama yardım etse de yine de yetersiz. O da olmayınca bir sonraki kolay yola başvurdum MS Publisher, o program da bir çok şeyi beceremiyordu ama sonuçta eli yüzü düzgün bir site oluşturmamı sağladı. Yine de slayt şovlarındaki yetersizliği nedeniyle onu da bıraktım ve aklın bir yolu olması gerektiğini düşündüğüm Notepad++'da siteyi tamamladım. Bir çizim programına birkaç da güzel plugin yazmışlığım, Excel'de de VB makrolar yazmışlığım var. Bunların dışında Fortran, Unix ve Matlab programları yazdığımdan sanırım ucundan biraz yazılımcı sayılırım.

Neyse gelelim sitenize; bence güzel bir başlangıç gibi duruyor. Henüz bomboş. Çalışan butonlar henüz doğru çalışmıyor. Bulamadığı şeylere bulamadığını ve bunun henüz sitenin yapım aşamasından dolayı olduğunu yazmıyor. Diğer bazı butonlar da çalışmıyor. Bence yayındaki bir web sitesi her ne kadar eksik de olsa vaat ettiği tüm işlevleri yerine getirmeli. Çalışmayan butonları ya çalışır hale getirmeli ya da şimdilik iptal etmelisiniz. Bu durum sitenize girenlerin bir daha girmemek üzere ayrılmasına neden olabilir. Tabii ki içerik de genişletilmeli, Etkinlik, Kampanya, Eczane henüz çok az ki bunlar da gerçekten çalışıyor olmalılar. Bu linkler çoğaltılmalı ve sınıflandırılmalı. Sade görünüm çok iyi ama renkler çok hoşuma gitmedi, özellikle "Bul" için kullandığınız renk doğada görsem kesinlikle dokunmaktan imtina edeceğim bir renk. "Ara" yerine "Bul" kullanmanız ise çok hoşuma gitti.
  • Paylaş
Proje hakkinda bir yorumda bulunmadan yanitlayayim.

henuz varolmayan ozelliklerin butonlarini koymayin derim.
bir de favicon denen ikonunuz olsun.
  • Paylaş
1
Selamlar, hoş duruyor. Arama kısmına asdasdasd yazdığımda boş bir sayfa geliyor. Sanırım oraya bulunamadı gibi bir ibare yerleştirecektiniz gözden kaçmış.
  • Paylaş
Projen güzel ama çok eksik kalmış devam et bence
  • Paylaş
Dah iyi olabilir :)
  • Paylaş
Yeni olan yandex tarzında bir tasarım yapısına sahip geleceğinin parlak olması için henüz yorum yapılması erken olan bir site görünümünde hayatta ve projede başarılar.. .
  • Paylaş
1

Resul Genç, evet ben sadece fikirlerinizi almak istedim.değerli yorumlarınız için tşkler.

Proje devam ediyor. Düşünceleriniz için çok tşkler.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

152 Görüntülenme10 Takipçi7 Yanıt