Bilmek istediğin her şeye ulaş

İki hafta içerisinde iki beden incelebilir miyim? Nasıl bir yöntem uygulayabilirim?

Bazı kadın kuaförlerinin camlarında yada tabelalarında ilk seansta beden incelme garantisi başlıkları görüyorum. Ne kadar sağlıklı bilmem ama biraz araştırırsan bu konuda istediğin sonucları elde edebilirsin
  • Paylaş
Bu kilo vermek isteyen kitlenin acelesi nedir anlayamıyorum. Yıllarca kilolu yaşamış ve bu konuda hiçbir şey yapmamış insanlar geliyor ve çok kısa zaman içinde kilo vermek istiyorlar. Üzerinize alınmayın ama genel olarak bu böyle. Siz yıllarca vücudunuza yaptıklarınızı bir düşünün. Vücudunuzun kendini toparlamak için belli bir zamana ihtiyacı olduğunu anlarsınız o zaman.

İki beden incelmek istiyorsunuz. Boyunuza bağlı olarak değişir ama 2 beden incelmek için ortalama 5-6 kilo vermek zorundasınız. Bu da iki hafta içerisinde mümkün değildir, olsa bile çok çok sağlıksız bir şey yapmışsınız demektir. Vücudunuza daha fazla zarar vermemenizi tavsiye ederim. Zaten sporsuz ve kısa zamanda verilen kilolar sağlıksız olduğu gibi vücudunuzu sıkı yada şekilli bir hale getiremez. Kalıcılığı deseniz hiç bir şekilde yoktur.

2 hafta içerisinde beslenmenize dikkat eder ve pilates yaparsanız, sıkılaşırsınız ama iki beden incelmezsiniz. Ondan sonrası için önerim ise düzenli spora başlamanız ve vücudunuzu şekillendirerek kilo vermeniz.
  • Paylaş