Bilmek istediğin her şeye ulaş

İkili ilişkilerde aldatmanın nedeni nedir?

İkili ilişkiler derken 3lü ilişkide aldatma olayları dahamı az
  • Paylaş
1

Düşünce Hırsızı, Ben sebepten bahsetmişim. Çokluk, azlık yani nicelik kısmına dair bir soru sormamışım dikkat ederseniz.

7

Çiğdem Çelik, Şaman bu linklerdeki yorumları kitap haline getirmeyi denesen de az işimizi kolaylaştırsan olmaz mı? Bu nedir böyle labirente girmiş fare gibi ordan oraya koşturtuyorsun bizi 😕

Şaman, Bi akademik titrim olaydı da yapaydım, kimse okumaz ki ben yazsam :)

Çiğdem Çelik, Baskı ücreti için sponsor bulalım ,kitabı ücretsiz dağıtalım .Kitabın ismi "Yakalanmadan Aldatma İpuçları" gibi bi şey olsun Kamu hizmeti sevabı kazanırız. 😆

Şaman, Ahahaha süper numaralar biliyorum :)

Şaman, İstersen beraber yazalım ☺

Çiğdem Çelik, 😃 Hele bi Haziran gelsin geçsin bakalım .

Şaman, Aneee seçimi mi bekliyoz?

İnsanlar eğer bir şeylere alışırlarsa başka heyecanlar ararlar ve her şeyi yaşayıp bitirirseniz bir süre sonra bıkarsınız.
  • Paylaş
2

Düşünce Hırsızı, Aslında alışmaktan ziyade, alışılanın ne olduğu da ayrıca önemli diye düşünüyorum.

Kardelen Kuruçay, Tabi ki öyle bir insana alışırsanız bırakmak zor ama sıradanlığa alışırsanız bu ayrılık sebebi.

Aldatma, ilişkinin yolunda gitmediğinin bir belirtisidir, tıpkı bir hastalık belirtisi gibi düşünülebilir. Konu aldatma olduğunda neden sorusuna tek bir sebep göstererek cevap vermek mümkün değildir. Eşlerin geniş ailelerinden tutup ilişki dinamiklerine gelinceye kadar birçok farklı sebep ve aldatma arasında ilişki kurulabilir.
Nedenden daha iyi bir soru aldatmanın nasıl ele alınacağı olabilir. Birçok kişi için aldatma ilişkinin bitirilmesi için yeterli bir sebep iken bazı kişiler için ilişkinin yolunda gitmediğinin güçlü ve acı bir işareti olabiliyor. Eğer bu acıdan gerekli dersler çıkarılırsa mevcut ilişkinin kurtarılması da mümkün olabilir, gelecekte daha sağlıklı ilişkilerin kurulması da.
  • Paylaş
İkilinin gerek manevi gerek fiziki yònde birbirlerini tatmin edememesi sebebiyle oluşan durumlardır.
  • Paylaş
Korkaklık . .
  • Paylaş
Başka şeyler arama
  • Paylaş
Merak edilecek bir şey kalmadı mı insan ister istemez soğuyor. İnsanın sürekli kendini geliştirmesi yenilemesi gerekiyor bence, böylelikle hep merak edilen bir tarafınız olacak ve hep ilgisini çektiğiniz kişiyi peşinizden sürükleyebileceksiniz.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

202 Görüntülenme14 Takipçi8 Yanıt

Konu Başlıkları