Bilmek istediğin her şeye ulaş

İkizler burcu, ay burcu akrep ve yükseleni terazi olan biri sizce nasıldır (fiziksel ve zihinsel olarak)?

İkizler Terazi'yi çok iyi tanıyorum. İkisi de hava burcu ☺

İkizlerin tüm olumsuz özelliklerini ikiyle çarpmanız lazım. Sakar, dalgın, umursamaz, kafası hayallerle dolu ama hiçbir somut şey düşünemeyen, egosentrik, kafaca ve fiziksel olarak darmadağın, yaşadığı mekanı çöp eve çevirmeye meyilli kişiler oluyorlar. Konuşurken bir cümleyi bile toparlayamayacak kadar dağınık insanlar. Sayısal yetenekleri yok denecek kadar azdır.
Tamam biraz da olumlu yanlarını yazayım: Kafalarındaki binbir hikayeden dolayı çok hoşsohbet oluyorlar. Yalnız cümle kurmaktaki sıkıntılarından dolayı sabırlı olmanız lazım. Kadınlarının cinselliği de dorukta oluyor. Güzel olmasalar bile her daim seksi görünmeyi becerirler. Sözel yetenekleri sıradışı bir şekilde gelişmiştir. Tarih, edebiyat, dinler, sanat zihinsel ilgi alanları olur.
  • Paylaş
6

Bluesky, Aynen matematigim çok kötü lise 3 teyim tm bölümü psikologluk düşünüyorum sizce dogru bir kararmi Merkürüm ikizlerde oldugu icin hizli konusuyorum konusmada iyiyim de cumleleri aynen zihnimde cok canuk sey oldugu icin toparlayamiyorum bide venusum yengec cok uyumsuz bir kombinasyonmu sizce

Şaman, Hahaha ben astrolog değilim hatta birçok ikizler kadını tanımamış olsam astrolojiye hiç inanmazdım da. Neyse benim bildiğim kadar psikoloji sizin için ideal dallardan biri olacaktır ama yaratıcı bir dal da çok iyi olabilir. Tiyatro, resim, edebiyat belki de müzik ama sanırım müzik çok fazla düzen istediğinden olmaz. Venüsteki yengeçin ne etkisi olacağını ben bilemem. Yengeç de bol tanıdığımdan biliyorum daha evcimen ve düzenli oluyorlar diğerleriyle nasıl etkileşir bilemem. Vay bee kim inanırdı bir gün ciddi ciddi burç analizi yapacağıma ☺

Bluesky, Tamam teşekkür ederim sağolun da ben yukseleni yanlis yazmisim basakmis sonradan fark ettim 😊

Şaman, İkizler ve başak ☺ otomatik kendini imha modu...

Bluesky, Nasil yani biraz daha acabilirmisiniz Kusura bakmayin cok yordum sizi

Şaman, İkizler dağınık, kaotik, başak düzenli, sistemli. İkisi birleşince Bluesky çıkıyor ortaya ☺ Cidden anlamıyorum ben bu şeylerden, anlasam o karışımın ne olabileceğini de tahmin edebilirdim.