Bilmek istediğin her şeye ulaş

İleride en çok hangi web siteleri revaçta olacak?

Önümüzdeki 5 yıla kadar her işimizi kolay bir şekilde internet üzerinden halledebileceğiz gibi geliyor bana, bu yavaşta olsa başladı mesela son zamanlarda artan özel alışveriş siteleri örnek olarak markafoni, trendyol ya da internetten yemek siparişi, yemeksepeti, çoğu kez başarısız operasyonlar olsa da fırsat siteleri, rezervasyon siteleri ve dahası... Bu yönde daha fazla alternatifle daha geniş bir pazar oluşacağını düşünüyorum.

Yapılan yatırımlara bakarsak e-ticaret siteleri hala bazı büyük şirketlerin gözünde etkinliği koruyor. Bunun yanı sıra mobil oyun yapımcıları da hızla yatırım almaya devam ediyorlar. Ama bir yerden sonra insanlar daha inovatif şeylerle karşılaşmak istiyor, bu yüzden ileride gerçekten inovatif projeler revaçta olacak.

Mobil kısımlara özen göstermek gerçekten önemli çünkü günümüzde akıllı cihazları aktif olarak kullanıyoruz, bunun için projemizin mobil ortamda da stabil olarak çalışması gerekmekte.

Önümüzdeki yıllarda her ne revaçta olacaksa olsun, kaçınılmaz bir rekabette peşinden geliyor. Rekabeti göze alıp işinizi iyi bir şekilde, büyük bir tutku ile çalışırsanız her ne olursa olsun kendinizi bir yerlerde revaçta olacak hale getirebilirsiniz, sevgiler :)
  • Paylaş
Android ve benzer işletim sistemleri ile organize çalışabilen sosyal yönden aktif websiteleri.
  • Paylaş
inploid.com :D
  • Paylaş
Sosyal akına uğrayan reklamsız siteler.
  • Paylaş
biraz daha açar mısın?
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1039 Görüntülenme7 Takipçi5 Yanıt