Bilmek istediğin her şeye ulaş

İlişkide hiçbir şey söylemeden çekip gidilmesi ve açıklama yapılmaması ne demektir?

terketmek bu kadar kolayken terkedememek neden bukadar zor ki.Düzenle
"Şu sebeplerden dolayı olamıyor", "ilgim azaldı" yada "sana ilgi duyamıyorum " vs.
cümlelerini dile getiremeyen ve sadece giden biri için uzmanlar ne der bilemem ama benim fikrim özgüvenden yoksun ve korkak olması. Karşısındaki insana değer versin ya da vermesin, başlarken sesini çıkarabiliyorsan, bitirirken de çıkaracaksın. Dile getirdin ama karşı taraf anlamamakta ve seni yormakta ısrar ediyor o zaman hakkındır çek git.
 • Paylaş
Açıklama anları genellikle gözyaşlı olur. Hatta bazen terk edilen taraf gözyaşıyla çözemeyeceğine karar verir, ayrılığın kaçınılmaz olduğunu görür ve hiddetlenir, hakaretlere başlar hatta terk edilen erkekse iş şiddete bile varabilir. Bunların yanı sıra ayrılık öncesi son bir sevişme talebi de gelebilir ki bu tamamen lüzumsuz bir uzatmanın başlangıcı olabilir. Bunların hiçbirini yaşamamak için bir şey söylenmeden çekilip gidilmiş olabilir.
 • Paylaş
5

Alper Kocakoc, Şiddet hiddet ve bagirma kısımları hariç onlar bende yok malesef :)

Şaman, Hiddet ve bağırma durumlarını zaten ben de sadece kadınlardan gördüm ama gazete haberleri tersinin daha da kötü olduğunu gösteriyor sıklıkla. Bence ne olursa olsun en azından bir ayrılık emaili yazmalıydı.

Alper Kocakoc, Sana katılıyorum bende okuyorum haberler ancak o da bende benim ne tarzda bi insan oldu mu biliriz bende isterdim bi mesaj yada mail ama olmadı yapmadı nedense :(

Şaman, Üzüldüm durumuna, birilerinin yüksek sesle bağırması lazım, "Biz erkekler hepimiz öküz değiliz, biz de kırılabiliriz" diye...

1

Tuba Aksoy, Sizden sıkılmıştır

Konusulacak bir seyin kalmamasi olamaz mi ?
yada karsiki insani sozleriyle kirmamak istemesi ?
 • Paylaş
4

Servet Karadağ, Karşısındakine karşı sevgi ve saygı hiç duymamış olmasıdır... laf anlatacak veya açıklama yapıp onunda herşeyi bilmesi gerekir demeyecek kadar basit önemsiz biri olduğundan böyle yapmıştır..

Melissa Özlem@kocakafakokarca katilmiyorum ..
belkide herseyi biliyordur ama umurunda degildir ..
belkide aylarca anlatmissindir, ama anlamak istememistir, belki de içinizde bir seyler kirilmistir, guveninizi sarsicak seyler yapmistir. Her zaman giden HAKSIZ degildir. Nerden bilebilirsiniz "hiç bir sey soylemeden gitmek zorunda birakilmadigini" ...?

Servet Karadağ, Kime gore... neye göre bu fikre kapılmıştır.... bazen gördüklerin bile görüldüğü gibi çıkmayabiliyorken.... duyduklariyla hareket ederse o duyduklarinin gercek oldugu fikri ya yanlissa... sevdigi insanin da onu deli gibi sevdigini dusunmezmi insan... sessizce gidisi yıkmıştır belki kalanı... bazen bir msj bir ses duysa bile yeter diyebilecek kadar ozlemis olabilir... aak 2 kisi arasinda yasanmali ... iliskeye cevresindekileri katarsa uzulen 2 kisi olur sadece... bir gun nasilsa yaptiginin yanlis oldugunu anlayacak... boyle bir daha sevilmeyecek...

Melissa Özlem, iliski tabi ki 2 kisi arasinda yasanmalidir :)@kocakafakokarca tersini soylemedim ki .. ve biliniz ki, herkes sizin soylediginiz gibi "delice sevmiyor" ne yazik k i..

Değer vermemek demektir
 • Paylaş
Bence bundan çıkartılabilecek iki anlam vardır.,
 • Bayağı bir ilişkidir kişi arkasına bile bakmadan gider...
 • Terk edilenin bağımlı kişilik olduğunu düşündüğünden terk eden kötü bir imaj bırakarak bağımlı kişiliğin bu durumu çabuk atlatmasını istemektedir. Kendince iyilik yapmıştır.
 • Paylaş
Bu yeni başlayan bir ilişki ise kalbini kırmadan yavaştan uzayayım sevemiyorum, daha çok aşık olup seni üzmek istemiyorum demek. Uzun ilişkilerde ise anlatamadığı birşeyler olduğunu düşündürürdü bana. Ama ikisi de olgun bir insanın yapacağı bir iş değildir.
 • Paylaş
Anla işte bi nane olmayacak bizden, ne sen algılıyon beni ne ben sana yetebiliyom biz ayrı insanlarız karakter uyuşmazlıgımız ilerde mutlak patlak vercek en iyisi toz sanalım böylelikle ucup gitsin demektir.
 • Paylaş
Hatalıdır. Güvendiği sevdiği için dengesizliklerini kaldıramaz hale gelmiştir ağlamak ve gülmek arasında gitgeli oluşmaya başlamıştır. Duygu karmaşasına tutulmuştur. ''Alışmayalım, sen çok iyisin ama.'' sözlerini duymuş erkektir. Dengesiz türk kızlarına verilmesi gereken en güzel cevaptır. Hiçbirşey dememek.
 • Paylaş
Bkz."Şerefsiz nedir? "
 • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

4270 Görüntülenme14 Takipçi10 Yanıt