Bilmek istediğin her şeye ulaş

İlişkiniz çok iyi gidiyor çok da mutlusunuz. Biri mesaj atıyor ve sevgilinizle ilgili olur olmadık şeyler söyleyip onun kötü biri olduğunu söylüyor inanır mıydınız? Cevabınız ne olurdu?

Kime daha çok güvendiğinize bağlı. Eğer mesajı atana daha çok güveniyorsanız bırakın sevgilinizi, sonuçta hayat yoldaşınız olsun diye onunla berabersiniz, güven yoksa ilişki de sadece sekse döner. Eğer ilişkinizde güven problemi yoksa ya sevgilinize anlatılanların doğruluğunu sorarsınız ya da hiç sormaz oluruna bırakırsınız. Sonuçta mesaj atanın da çeşitli stratejileri, kıskançlıkları vb. olabilir.
  • Paylaş
Mesajın altında ''BİR DOST'' yazmışsa hiiiç inanmam :) Birlikteysem güveniyorumdur. Hatta ilişkide açıklığa inandığımdan direkt gider bu durumu paylaşırım. Haaa sonrada paşa paşa sonuca katlanırım. Deneyin sonucu üzülmemek için bir dost bir şey diyorsa dinliycen :)
  • Paylaş
Bu bence tamamen sevgilinize sevgiliniz hakkında ne düşündüğünüze bağlı. Aşk gözünüzü kör etmiş olsa da zaman zaman bunu bir kenara bırakıp mantığınız ön plana çıkarmalısınız. Ancak bu durumda kime inanacağınıza sağlıklı bir şekilde karar verirsiniz.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

222 Görüntülenme4 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları