Bilmek istediğin her şeye ulaş

İlköğretim 1-4. sınıflar ile ilgili bildiri yazmam gerek. Sizce hangi konuyu seçmeliyim?

Örneğin 3*4 eğitim sistemi veya ilkokul öğrencilerinin okuma alışkanlıkları veya aile kavramı fakat bunlarla ilgili nasıl bir izah ve farklı bir yöntem sunabilirim sizce?Düzenle
O yaş çocukları ailelerinden ayrılarak geldiğinden bir çoğu üzgün oluyor. Bu nedenle aile kavramı ilgilerini çekip çabuk öğrenecekleri bir konu olabilir.
Peşinden yeni yaşamları olan okul hayatı, sorumlulukları ve yeni arkadaşlıklarından bahsedilebilir ki bu da yine çocuğun ikinci dereceden içinde bulunduğu ruh haline bir cevap olacak niteliktedir.
Sonrası meslekler ve çevremiz diye devam edebilir sanki...
Umarım soruyu doğru anlamışımdır.
  • Paylaş
Bana bir araştırma konusu lazım örneğin 3*4 eğitim sistemi veya ilkokul öğrencilerinin okuma alışkanlıkları gibi bir konu yani aile kavramını ele almamı öneriyorsunuz fakat bununla ilgili ne yapabilirim sizce?
  • Paylaş
2

Tugba Çınar, Bir konuyu araştırıp yenilikçi düşünceler katıp varolan tezleri çürütmek amacıyla ilmi bir üslupla yazılan ve uzmanlara sunulan yazılardır

Ayhan Şimşek, Açıklamalar için teşekkürler. Fakat cevaplarınızı ilgili kişi yorumlarının altına yaparsanız sanırım istediğiniz cevaplara ulaşmak daha kolay olacaktır. Bu arada hoşgeldiniz.

Nasıl bildiri? Ne bildirisi? Bildiri ne? O.o
  • Paylaş
2

Ayhan Şimşek, Soruyu soran Tuğba Çınar siteye henüz hakim olamadığından cevabı aşağıda kendi iletisine vermiş.
Demiş ki;
Bildiri: Bir konuyu araştırıp yenilikçi düşünceler katıp varolan tezleri çürütmek amacıyla ilmi bir üslupla yazılan ve uzmanlara sunulan yazılardır.
Ben ayhan. Ayrıca sorunun iyi anlaşılması için de şöyle bir açıklama eklemiş;
"İlkokul öğrencilerinin okuma alışkanlıkları veya aile kavramı konumuz olsun fakat bu konularla ilgili nasıl bir izah ve farklı bir yöntem sunabilirim sizce?

Portakallı Ördek, Konu aslında açık evet. Biraz değiştirirse aile yapısının okuma alışkanlığına etkileri hakkında bir şeyler yapabilir.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

85 Görüntülenme3 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları