Bilmek istediğin her şeye ulaş

İngilizce pratik yapmak için yabancı insanlarla sözlü olarak sohbet edebileceğim düzeyli ve sağlıklı sosyal siteler hangileridir?

interpals.net

her ülkeden her yaştan insanlarla dolu kendi profilini düzenleyip hangi dilleri ne kadar bildiğini belirtebilirsin buna göre belirli filtrelerle kimlerle konuşmak istediğini de kendin seçebilirsin en yararlısı ve kullanışlı olanı bu bence
  • Paylaş
4

Ahmet Caner Sönmez, Yalnız bu site kullanılamıyor..

Yoyo, yorumda net bağlantısını tam almamış linkin içine o yüzden tıklayınca sorun oluyor tam adıyla girmeyi dene interpals.net

Ahmet Caner Sönmez, Tamam bu defa bağlandım, teşekkürler..

Bir Biyolog, Penfriend Club.
Buradan edindigim bazi arkadaslarimla üç yili askindir konusuyorum."Register For Free"butonuna basarak;e-posta adresiniz,ilk adiniz,dogum yiliniz,ülkeniz ve yazi diliniz bilgilerini girerek,kendinizle ilgili kisa bir yazi yaziyorsunuz.Böylece bu kisa yaziniz sitede yer aliyor.Diger penfriend/penpal siteleri kadar ugrastirici olmamakla birlikte;gizliliginiz için e-posta adresiniz saklidir.Istediginiz zaman yazinizi günceller,ya da kolaylikla silersiniz.

livemocha.com'da hem öğrenip hem de dil öğrenmeye istekli arkadaşlar edinebilirsiniz.
  • Paylaş
Chatroulette.com hem eğlenceli hem de pratik yapmak için iyi bir ortam. Tabi eskisi gibi değil biraz bozuldu bazı üyeler işin suyunu çıkartıp sinir bozucu oluyorlar ama birkaç düzgün üye ile gayet keyifli bir sohbet ortamı yaşayabilirsiniz. Ama tavsiyem yurtdışında 4 5 aylık bir kurs ya da work&travel ile hem para hem dil imkanı.
  • Paylaş
Kardeş site arıyosan diyebileceğim bişey yok ama ingilizce öğrenmek istiyorsan, elinden geleni yap, kendini parala bi imkan bul ve yurt dışına git.
Şu yukarda yazdığım şey eğer yurt dışına gidersen çok şey öğrendiğin ve herkese tavsiye ettiğin birşey olacak.
Gitmessende, ilerde "keşke gitseydim" diyebileceğin bir tavsiye olacak.
Hayırlısı olsun bakalım
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

520 Görüntülenme14 Takipçi6 Yanıt