Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid logosunu kullanıcılar bulsun mu?

Şimdi bu site tam etkileşimli, kullanıcı öncelikli bir site değil mi? O halde moderasyona baş kalıdırıp kendi logomuzu neden kendimiz bulmuyoruz? Varsa eğer tasarımlarınızı görebilir miyiz?Düzenle
Halihazırdaki logosunun nesi varmış ki?
  • Paylaş
Deneme çizimler yapmak lazım bakalım neler çıkacak ortaya
  • Paylaş
2

Hakan, umutlu olduğum bir kaç kullanıcı var doğrusu :)

@ilgincadam
@unknow
@cenin
@anti_social

gibi

Hakan@cytorcan da var mesela

Bence logosu gayet iyi, çünkü inploid in ploid kısmını baloncuk kaplamış gibi ya o soruyu çağrıştırıyor bende hani karikatürlerde olurdu ya :)
  • Paylaş
@hakkan farzetki tasarladık :)) (neler çıkacağını merak etmeye başladım şimdiden) o zaman @serkan'a, @hakank'a zorla dayatmamız lazım bu logoyu :))
  • Paylaş
4

Serkan Kiose, Biz her konuda açığız konuşmaya. Şu ankinden daha iy birşey çıkarsa, neden olmasın?

Hakan, @Serkan cevabı vermiş zaten daha iyisini kullanıcılar yaparsa moderasyon da bundan mutlu olur bence. topluma mal olmak gibi güzel birşey varmı

İlginc Adam, Tamam izinde alındığına göre neler çıkacak görelim beraber :)

Hakan, bende çok merak ediyorum .


inploiders

daha kaabiliyetli olduğunu düşündüğüm kişilerden iyi birşeyler gelene kadar en yisi budur. elime sağlık :))

 

 @redeye versionu :)

 

inploiders

  • Paylaş
4

Redeye, mavi inploid mavisi ve yeşil biraz daha çık ton bir de siyah yerine beyaz olursa daha da güzel olabilir.

Hakan, deneyim yolluycam . hayal ettim de evet güzel fikir :)

Redeye, evet tonlar arası geçiş fikri de güzel durmuş... ama en çok harflerin kaligrafisini tuttum klasik ve modern, dijitalle analog arasında bir yerlerde.

Hakan, teşekkürler, asıl beklediğim zaman la başka ne gibi logolar ortaya çıacağı. iyi işler geleceğiden eminim.

Eğer yeni TL simgesi gibi birşeyler çıkacaksa ortaya hiç gerek yok. Ayrıca bunu kullanıcılara sormak gibi gereksiz bir demokratik harekete daha da hiç gerek yok. Bizim milletçek bu kadar demokratik olacak kadar eğitimimiz yok maalesef. Önümüze konulan totalitarizmi bile millet olarak demokrasi sanıyoruz biz daha! 
  • Paylaş
4

İlginc Adam, Yeni TL gibi bir şey çıkmassa gerek var yani :)) tamam yeni TL sembolüne benzetmeden yapalım bizde :) Yalnız benim bildiğim demokrasi karşılıklı müzakere içerisinde olur, bunu bilen insanlar bu konuları rahatca fikirlerini beyan ederek paylaşabilir. Burada da onu yapmıyor muyuz?

Solsoledo, O müzakereyi sen ben yapsak belki dediğin demokrasiye ulaşırız ilgincadam, ama müzakerelerin nasıl yapıldığını meclis tv'den izliyoruz :) eğer bir ülkenin en azından %90'ı aynı eğitim seviyesinde (en üst eğitim seviyesinde) değilse o ülkede demokrasiden bahsetmek de biraz abes olur. Kaldı ki siyasiler hep eğitimsiz kesim üzerinden hayata geçirirler politikalarını. Kısaca demokrasi, insanlara sunulan seçeneklerden istenileni onlara seçtirmek ve bunun kendi seçimleri olduğunu sanmalarını sağlamaktır :) .

İlginc Adam, :)) o zaman ne diyoruz "EĞİTİM ŞART" değil mi?

Hakan, demokrasi mi hahaha komik yahu :)))

Aslında bu bir tür yarışma gibi olmalı. Inploider'ların oylarıyla finale belli sayıda eser kalmalı ama finale kalan eserler arasında değerlendirmeyi uzman bir kurul yapmalı.
  • Paylaş
Neden grafikerler cok mu para istiyo??
  • Paylaş
1

Hakan, hayır sadece kullanıcılar olarak oluşuma imza atmaya çalışıyoruz . bu başlık site yönetimi tarafından deil kullanıcılar tarafından oluşturulmuştur.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

2099 Görüntülenme20 Takipçi8 Yanıt

Konu Başlıkları