Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid Android uygulamasını ne zaman görebiliriz?

Uygulamadan ziyade web ara yüzünüzün (gerekirse inploid.com/mobil gibi bir adres) maximum derecede mobil sistemlere uygun olmasına önem verip. Daha sonra web ara yüzünde yapılamayanları mobil cihazlar için yazılımlarla yapmak daha iyi olmaz mı? Yazılımlarda versiyon takibi eski versiyonların handikapları filan derken iş daha zor olabilir. 
  • Paylaş
m.inploid.com ile mobil web uygulaması kullanılabilir.
  • Paylaş
GÜNCELLEME: play.google.com/store/apps/details?id=i... (native değil şimdilik ama) Kullanabileceğiz uygulamamız yayındadır.
  • Paylaş
Alper sana katılıyorum. mobil arayüzlü olsa en iyisi. ama şu anda inploid e web erişimde kullanımı zor. Serkan ve Hakan abi bu konu üzerinde çalıştıklarına eminim en kısa zamanda bizi bu konuda aydınlatacaklardır.
  • Paylaş
1

Serkan Köse, Arkadaşlar mobil web sitesi şu anda yapılıyor. Yakında devreye alıyoruz. Apple tarafında uygulamamız çıktı ancak yeniden düzenlenecek ve aynı dönemde Android uygulaması da hayata geçirilecek. Bu yıl mobil tarafa ağırlık vermeyi planlıyoruz. :)

Android uygulamamız
play.google.com/store/apps/details? İd=i...

Windows Phone uygulamamız
windowsphone.com/tr-tr/store/app/inploi...

Mobil web sitemiz
m.inploid.com

iPhone Uygulamamız
Yakında...
  • Paylaş
2

Şaman, iPhone 6'dan önce çıkar mı? :)

Hakan Köse, iPhone uygulaması işi biraz değişik :) O yüzden biraz desteğe ihtiyacımız var o konuda.. Yani biraz zamana yayılabilir iPhone uygulaması. Zaten native değil uygulamalar henüz, web view. Başlangıç olarak iş görüyor zaten. İlk fırsatta tümünü native hale getirmeyi planlıyoruz..

@serkan mobil uygulama ihtiyacı hala var mı bilmiyorum. Ben mobil web te çok rahat kullanıyorum siteyi üstelik eski versiyon android htc ile.

web düzenlemelerini daha çok önemsiyorum.

  • Paylaş
Mobilde tartışma bölümü neden yok?
  • Paylaş
1

Serkan Köse, Tartışma modülü mobil web sitesi sonrasında faaliyete geçti. Yakında orada da güncellenmiş olacak.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1028 Görüntülenme10 Takipçi7 Yanıt

Konu Başlıkları