Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid'de artık sorulara video ile de cevap verebileceğinizi biliyor muydunuz?

Hatta videonun linkini normal link yapıştırı gibi text editör alanına yapıştırdığınızda linki otomatik olarak algılayıp desteklediğimiz video sitelerine aitse (dailymotion, vimeo, youtube) otomatik olarak videoyu yorumunuzun içinden açılmasını sağlıyoruz.
Örn:
  • Paylaş
Henüz yeniyim keşiflerim devam ediyo o da olur .:)
  • Paylaş
Peki bu ne işe yarayacak? Yani biz kurumsal olmayan kullancılar kullanacağız ve bunu yaygın hale getireceğiz. Ama inploid bunu belki de iptv'ye giden bir yolda kullanmayı düşünebilir. Haber ajanslarına buradan alan kirayabilir. Uzman TV gibi sitelere yer vererek köprü olabilir.
  • Paylaş
3

Serkan Kiose, Burada kastedilen yanıtlara video eklemesi ile destek verebilmeniz idi aslında. Yani youtube, vimeo linkini yapıştırabilirsiniz yanıt içine, yanıtınızı desteklemek adına bir kaynak ya da referans göstermek için örneğin. inploid o linkteki videoyu otomatik olarak yanıta ekliyor.

Gökhan Biçer, Biliyorum, söylediğinizi anladım. Benimkisi hayal dünyamın yansıması, belki size bir öneri.

Serkan Kiose, Okuduğumda çok ilginç geldi aslında... "Peki bu ne işe yarayacak?" ile başlayınca bir an soruya odaklandım ve yorumlamak istedim ama şimdi bir daha okuyunca bunun sesli düşünmeye (sesli düşünmenize) gönderme olduğunu anladım :). Güzel fikir.. Henüz altyapımız müsait değil ama gidişata göre neden olmasın.

Öğrenmiş olduk :)
  • Paylaş
Harika bir özellik.
  • Paylaş
Sorulara cevaptan çok gönderi alanını destekledi bu proje, demekki kullanıcı performansı farklı noktalara getiriyor üretilen teknolojileri. Ders çıkarılacak bir uygulama oldu bu proje.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1270 Görüntülenme11 Takipçi6 Yanıt