Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid'de bazen eski sorulara verdiğim cevabı düzeltmek ya da görmek istiyorum ama çok yanıt olunca kendi cevabımı bulmakta zorlanıyorum. Sizde de oluyor mu? Yanıtına git seçeneği olsa iyi olmaz mı?

Belki vardır ben bilmiyorumdur.Düzenle
Eskiden vardı, kullanışlıydı da... .
  • Paylaş
1

Hakan Köse, Bugünkü güncellemede geliyor arkadaşlar..

Arkadaşlar haklısınız. Bunu ekleyeceğiz en kısa sürede. Kendi yanıtları içinde arama yapabilmesi için arama kısmına bir seçenek eklemek gibi bir düşünce olabilir, kullanıcı üst aramayı sadece kendi yanıtları için kullanabilecek. Eskisi de böyle idi zaten yanılmıyorsam... .
  • Paylaş
2

Şaman, O dediğin de güzel olabilir, yani kendi yanıtlarımız içinde aramak, hatta kesinlikle güzel olur ama bence soruda sorulan başka. Bir yanıt veriyorsun ve 100 kişi daha yanıt vermiş, sonradan baktığında kendi yanıtını bulabilmek için bayağı arıyorsun. Sende olmuyordur ama 0 beğeni almışsa yanıt, oldukça çileli bir arama olabiliyor. Eskiden "Ben ne yanıt vermişim" gibi bir buton vardı ve direkt oraya gidiliyordu, nedense o özellik çaktırmadan yok oldu, tekrar gelse fena olmaz. :)

Serkan Köse, Tamam şimdi yapıyor Burhan :)..

Yani bir soruya girince yanıt verilmiş ise yanıtını gör butonu olması lazım diye düşünüyorum.Çünkü tek yanıt verilebiliyor zaten.
  • Paylaş
11

Serkan Köse, Yani cok fazla yanıt varsa kendi yanıtına gitmesi mi kastettiğin? Arama sonuclarında çıkan sonuclarda zaten direkt oraya yönleniyor olacak..

Şenol Deniz Ikizer, aynen öyle.Çünkü bazen o soruya yanıt verdik mi vermedik mi bilemiyoruz unutmuş oluyoruz.Soruya girince yanıtını gör olsa yanıt vermiş olduğumuzu anlayıp yanıtı kontrol edebilir gerekirse düzeltme yapılabilir.

Serkan Köse, Hmm.. Bu bahsettiğin biraz daha farklı imiş. Ok, bunu da taşıyacağım yarın gündeme :)

Şenol Deniz Ikizer, teşekkür ederiz :)

Şaman, Burada da Şenol açıklamış zaten. Bakınız arkadaşlar verilen hak geri alınamaz, eskiden olan özelliği yeniden istiyoruz zaten :)

Serkan Köse, :) gelecek bu özellik... ya gelecek ya gelecek :)

Serkan Köse, Selamlar. Bu özellik dün gece tekrar eklendi. Yanıt verdiğiniz sorularda sorunun altında en üstteki yanıtın hemen üzerinde. Yanıtımı Gör seçeneği çıkıyor. Ekipten sevgilerle :)

Serkan Köse, Bu soruya siz de yanıt verdiniz [Yanıtımı gör] şeklinde bir link ile birlikte.. :)

Şaman, Gördük, gördük, teşekkürler :)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

158 Görüntülenme4 Takipçi3 Yanıt