Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid'de fotoğraf paylaşımı nasıl yapılır?

Bu tarz sorular aslında benim inploid i öğrenmem için değil yeni başlayanların sıkıntılarını görmek için önemli bir durum olmalıDüzenle
Inploid'de direkt olarak fotoğraf paylaşımı yapamazsınız ancak üst menüdeki +Yeni butonuna tıkladığınızda açılan pencereden Yazı Yaz butonunu seçerek, yeni bir yazı oluşturabilir ve bu yazıda fotoğraf paylaşımı yapabilirsiniz. Yazınıza fotoğrafı eklemek için editördeki Google arama sistemini veya resim ekleme özelliğini kullanabilirsiniz.

Google arama sistemini kullanmak için ilgili ikona tıklayın:
inploid Yardım

Açılan kutuya arama kelimenizi yazın. Sistem sizin için Google'dan resim sonuçları getirecektir.

inploid Yardım

Editörümüz bu sonuçları yazınıza otomatik olarak eklemenize yardım eder.
inploid Yardım

Aynı şekilde video da ekleyebilirsiniz.
Bilgisayarınızdaki bir resimi eklemek içinse yine editörün resim ekleme özelliğini kullanabilirsiniz.

inploid Yardım
  • Paylaş
2

Cemil Kızık, Peki mobil site ve android uygulamasında nasıl yapılır. Link ekleme den işlem çok uzun ve zahmetli önce fotoyu internete sonra linkini kopyalayıp sonra uygulamaya girip yapıştır seçeneğiyle mi

Serkan Köse, Malesef mobil uygulamamızda tüm editör özellikleri kullanılabilir halde değil o yüzden bu tarz yazıları masaüstü bilgisayara daha uyumlu. Mobil uygulamamız da henüz native olmadığı için aynı nedenlerden ötürü orada da editör gelişmiş değil.

Diğer bir yöntem de kopyala yapıştır yöntemidir. Mesela bilgisayarınızdaki bir fotoğrafı seçip Ctrl+C ve İnploid editör penceresinin içinde uygun bir yeri seçip Ctrl+V ya da bir İnternet sitesindeki fotoğrafı da seçip aynı şekilde buradaki editöre gömebilirsiniz. Tabii ki bunları yapabilmeniz için Serkan Köse (@serkan) 'kösenin de belirttiği gibi yazı yazıyor ya da soru yanıtlıyor olmalısınız.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

156 Görüntülenme3 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları