Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid, ekşi sözlüğe mi dönüyor?

Ekşi saçma sapan bir platform çok kullanıcı olması doğru platform olduğu anlamına gelmez.  herhangi bir siteyi ekşi havasına sokmak hiçte zor değil. paltalk diye bir chat sistemi var orada "türkçe küfür" diye oda açardık 3-5 arkadaş (çook eskiden) ve katılım rekoru kırardık her gece. adminler yabancı olduğundan anlam veremezlerdi. mesaj atıp bu kadar adamı nasıl topluyorsunuz diyorlardı.  bilmem ne demek istediğim anlaşıldı mı.
  • Paylaş
Yazarların %99'unun bir gün içinde uçuşu kaçınılmaz olurdu orada.
  • Paylaş
Ya niye ısrarla diğer sosyal formlara benzetilmeye çalışıyor anlamadım açıkcası :)
  • Paylaş
Sanmıyorum. dönmesin. dönmemeli.
  • Paylaş
Ya aslında dönmemeli kendine özgü yanlarını ortaya konmalı... Açıkçası bu soru sorma ve cevaplama işlemi pek doğru ve dürüst bulamıyorum bu benim fikrim... Bunun benzeri ben bir site de bulmuştum yanlış hatırlamıyorsam anket şirketi gibi bir şeydi sen soru soruyorsun onlarda cevaplayıp beğeniyorlardı ve sende para kazanıyordun çok saçmaydı hesabı sildim oradan.... Bu sitenin artı yönleri de vardır kendine has... Bakalım ne olacak ileri ki zamanlarda.
  • Paylaş
Ekşi sözlüğün yanından bile geçemez.
  • Paylaş
1

Mahir Uskan Batmaz, Evet, katılıyorum. Yanından bile geçemez. Tıpkı çok iyi neşter kullanan bir cerrahın , çok iyi neşter/bıçak kullanan bir katilin yanından bile geçememesi gibi...

Klasman farkı diyoruz biz buna.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1264 Görüntülenme11 Takipçi6 Yanıt

Konu Başlıkları