Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid gönderi alanı kullanımı ile ilgili detaylı bilgiyi nereden bulabilirim?

Profilimde "Hackers and Painters" ile "Yalnızca eğlenmek için" gönderi alanları nasıl oluştu ? Bunları profilimi oluştururken okuduğum kitaplar olarak yazıp seçmiştim. İnploidde kayıtlı bir etiket olmadığı için ben bu alanları mı açmış oldum ? Gönderi alanı hakkında daha detaylı bilgiye ihtiyacım var.Düzenle
Gönderi Alanları nedir ve ne işe yarar başlığı ile ilgili detaylı bir yazı yazdım, buradan inceleyebilirsiniz:
inploid.com/post/inploid-gonderi-alanlari-nedir-ve-ne-ise-yarar/

Sizin profilinizdeki "Hackers and Painters" ve "Yalnızca eğlenmek için" başlıklı alanları yanlışlıkla oluşturmuş olmalısınız, muhtemelen Profil Yardımcısı kısmında oluşturdunuz. Yukarıda linklediğim açıklama yazısını okursanız durum sizin için çok netleşecektir sanırım. Başka herhangi bir soru işareti varsa bu yorumun altında konuşmaya devam edebiliriz ya da bana direk mesaj atabilirsiniz.
  • Paylaş
2

Lepptin, Teşekkürler. Sanırım ilk kayıt oluşturma ekranında sevdiğim kitapları yazarken gönderi alanları oluştu. İlk adımda böyle bir şeyle karşılaşmak kafa karıştırabiliyor.

Hakan Köse, Biliyorum, Profil yardımcısı ve buna benzer bir çok kısımda çok yakında önemli değişikliklere gideceğiz. UX (Kullanıcı Deneyimi) üzerinde elimizde tamamlanmak üzere olan bir rapor var. Yakın zamanda toplu bir şekilde güncelleyeceğiz hepsini ve bu "Kullanıcı tarafından anlaşılamama" sorununu büyük oranda çözeceğimize inanıyorum.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

162 Görüntülenme2 Takipçi1 Yanıt

Konu Başlıkları