Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid hesabı kullanmaya başladığınızdan beri, şimdiye kadar kendinize veya başkasına ''inploid tam bana göre'' demişliğiniz oldu mu?

Düşündüm de çevreme baktığımda inploid'de olmasını istemediğim çok kişi var :)) O yüzden gelmesinler diye hiç başkasına bahsetmedim.
Ben çevremi biraz değiştirmeliyim.
  • Paylaş
1
Ben dahil siteyi şiddetle öneren çok sayıda kullanıcı olmadığını görüyorum yazılardan. Söylediğimiz, konuştuğumuz, referans olarak kullandığımız elbette oluyor ama genel olarak kitle burada kurdukları sosyal ağı yakın çevresinde paylaşmıyor gibi geliyor bana. Ve galiba sebebide Anadolu insanında genel olarak yerleşik bulunan mütevazı davranma güdüsü. Çünkü burada yorum ve bilgi paylaşıyoruz yakın çevremize bilgiç şirin görüntüsü vermekten ya da yanlış bilgi verme ihtimalinde utanma belasına ürküyoruz galiba. Yani sanırım böyle.
  • Paylaş
Ne yalan söyleyeyim şimdiye kadar kendime çok defa demişliğim olmuştur:)
  • Paylaş
Ben öneriyorum valla. Daha fazla kişi olmalı bence. İyi veya kötü, beğenirsin beğenmezsin. Herkesin herkesten öğrenebileceği 2 gram da olsa bişiler olabilir. Sonuçta burası elitler kabinesi olmamalı daha çok bilgi paylaşım havuzu olmalı, herkesin özgürce ve hevesle paylaşım yapabildiği, ki zaten öle bir yer.
  • Paylaş
Onu demedim ama "sarhoş kafayla bile yazıyorum, uçurmuyorlar" dediğim oldu C:
  • Paylaş
Düşüncemde Inploid'i kendime saklamayla beraber herkes bilmesin var.
Bu düşüncem daha çok Inploid'i yol geçen hanına dönmüş görmek istemiyor oluşumdan geliyor.
Yol geçen hanı endişem ise mevcut sözlük ve forumların hal-i efkarından kaynaklanıyor.
**Buraya kadar yazdıklarım soruya cevabımın nedeniydi ve cevabımı şu an yazmam gerekiyordu fakat unuttum. Dönücem sana soru.
inploid
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

617 Görüntülenme8 Takipçi7 Yanıt

Konu Başlıkları