Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid'in sahibi olsan ona katacağın yenilikler neler olurdu?

Bunun için inploid sahibi olmaya gerek yok. Neden yok? Çünkü; inploid, kullanıcıları ile birlikte hareket eden bir oluşum. En önem verdiği konulardan biri geri bildirimdir. Yenilikler kullanıcılar içindir ve kullanıcıların da yeniliklerde sözü geçmesi gerekmektedir. Hepsinden ayrı, inploid zaten böylelikle gelişen bir platformdur. inploid beta aşamasındadır ve gün geçtikçe üzerine bir şeyler koyarak yoluna devam etmektedir. Bunu amaçlayan bir inploid varken, yenilikleri getirmek adına sahibi olmaya gerek kalmıyor.

Bence; inploid'in sahibi olsan ona katacağın yenilikler neler olurdu yerine; inploid'de görmek istediğiniz yenilikler neler olurdu şeklinde bir soru daha uygun olur. Bunlar için uygun sayfalar zaten mevcut.

inploid.com/t/henuz-beta-asamasinda-ama-sizce-inploidin-eksikleri-nedir-veya-su-ozellik-olsa-cok-daha-iyi-olur-dediginiz-bir-sey-var-mi/

Sayfanın en altında Geri Bildirim butonu sizi her zaman bu soruya yönlendirecektir. Ayrıca site yöneticileri her daim fikirlerinize önem veriyor, takip ediyor ve sizleri destekliyor.
  • Paylaş
Bir yenilik katmak için sahibi olmama gerek yok. Çok kez dile getirildiği gibi tüm yenilikler, biz kullanıcıların geri bildirimleri ve yönlendirmeleri sonucu oluşuyor. Bir yenilik katmak istediğimde -geri bildiri- yapmam, ya da yöneticilere mesaj atmam yeterli. Şu ana dek yapılan çoğu yenilikte siz değerli kullanıcıların istekleri sonucu oluştu.

Ve unutmadan;
inploid.com/t/inploid-uzerindeki-yeni-fikirleriniz-nelerdir/
  • Paylaş
Sen olayı karıştırdın galiba. Üslubun böyle olmasa sana bu cevabı yazmadım.Ben burada insanların aklına gelebilecek ilginç şeyleri duymak için bu soruyu sordum sen gittin reklam yaptın oldu mu olmadı.
  • Paylaş
1

Berk, Oldu, çok da güzel oldu :) Benim amacım reklam yapmak ve ya insanları bu başlığın altından uzaklaştırmak değildi. Sadece kullanıcıları bilgilendirmek ve gerçekleşmesini umduğu fikirlerini direk yoldan site yöneticilerine bildirmelerinin daha faydalı olacağını belirttim. inploid için olan fikirlerini bu yoldan da gerçekleştirebileceklerini belirtmek, benim için olayı karıştırmaktan öte sitenin amacına uygun olarak bir bilgi paylaşımıdır.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

581 Görüntülenme6 Takipçi3 Yanıt