Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid mesleki alanda nasıl kullanılabilir?

Kendi mesleğinizle ilgili soruları cevaplarken birazda araştırmaya yöneliyoruz doğal olarak yeni şeyler öğreniyoruz. Bana çok çok faydası oldu diyebilirim, beslenme alanında yeni kaynaklar keşfettim. Ayrıca buradaki cevapları okuyunca bilgi seviyemizde artıyor buda sosyal anlamda başarımızı artıyor. Her türlü faydalı yani:)
  • Paylaş
Mesleğime yakın soruları yanıtlamak keyif veriyor. Yanıtlayamadığım soruları da araştırıyorum. Meslektaşlarımın sordukları ilgilendikleri konularla kişisel olarak keşfedemediğim mecralara gidiyorum. Bu da kişisel gelişimime katkı sağlıyor.

Marka patenti konusunda sorduğum sorulara Fatih Uzun (@fatihuzun) Bey'in verdiği yanıtlarla onunla birlikte çalışma fırsatı buldum. Bu da mesleğiniz hakkında paylaşım yapmanızın ne kadar değerli olduğunun bir örneğidir.
  • Paylaş
6

Hakan Köse, Böyle bir bileşim daha önce inploid'de yaşanmıştı ve insanların burada profesyonel anlamda bir iletişime geçmeleri gerçekten çok faydalı ve memnun edici :)

Fatih Uzun, Bence inploid sayesinde, gelecekte bu tip tanışmalar sürekli yaşanacaktır. Teşekkürü tekrar tekrar hakedecek bir proje olduğunu söylemekten sıkılmıyorum :)

Hakan Köse, Teşekkürler, her şey çok daha iyi olacak zamanla.. :)

Eski Inploider, Yakında kendime psikolog bulacağım :))

Özellikle internet sektöründeyseniz inploid çok etkin bir platform, burada mevcut bilgilerinizi paylaşmanız aranılan insan olduğunuzun ön işareti olabilir.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

686 Görüntülenme10 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları