Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid üyelerini memnun etmek adına jest olarak aktiflik durumlarına göre üyenin ismi ve en gözde cevabı basılı olan bir kupa bardak hediye etse ya?

Dostlar, yanıtları da soruyu da takip ediyoruz. Sizlere ne hediye etsek azdır açıkçası. Burayı var eden kullanıcıların başındasınız. Elbette ki yapabiliriz, yaparız. Hatta yaz sonuna doğru bir buluşma ayarlayalım istiyorum orada da bu konuyu konuşuruz.

Aslında bu aralar belki farketmişsinizdir biraz sessisiz. Nedeni ise yeni inploid için yoğun mesai harcıyor olmamız. Bir de iş modeli konumuz var. Bu konuda da inploid'in yüksek saygınlık puanına sahip kullanıcılarının da dahil olduğu bir havuz sistemini de umuyorum ki hayata geçireceğiz. Bu sistemi sizlerle de tartışmak istiyoruz. Bunun herkese faydası olacak. Toplu bir mesaj alabilirsiniz benden yakında bu konuda :).
  • Paylaş
1

Russel Westbrook, kupa bardağı bosver moruk, kalem de olur inploid adlı nedir yani kaç tl tutcak bardağıda gectım

Benzer bir teklifi @serkan ama yapmıştım, hediye olabilir tabi ama benim teklifim ücret karşılığında satılması yönündeydi. Kupa ve t-shirt başarılı işler olur bence.
  • Paylaş
2

Ayhan Şimşek, Inploid'de Shop kısmı bence çok cazip. Hatta bu shop'a giren kullanıcı; bir kaç farklı kupa modeli içerisinden seçimini yapar. N'biilim rengini belirler. İleti linkinide bu seçime yapıştırıp OLUŞTUR dediğinde seçimleri karşısına çıkar. Ve bu seçimler bence sadece kupayla da kalmamalı. Bu sistemden kazanılacak kar marjının bir kısmı üyelere dönük değişik motivasyonlar olarak bilem kullanılabilir belki... fikir fikiri geliştirir :)

Hakan, 10 numara 5 yıldız :-):-)

Bence her yılın sonunda en çok on üyeye oscar heykelciği verilsin. Sitedede yayınlansın.
Örneğin: inploidin en merakli en bilgesi en geyiği... Gibi. :)
  • Paylaş
7

Şaman, Oooo bunu Serkan da beğenmiş, olabilitesi var yani :)

Şaman, The Oscar goes toooo Miss Winterwitch :)

Winterwitch, ühüüüüüüü(ağlama efekti) Bu ödülü kazandığım için çok mutluyum. Ödülü aileme adıyorum. tenkkk yuuu tenk yuuuuuu

Şaman, Your wellcome. Aaaand Miss Winterwitch can you please briefly tell us about your advices for young witch candidates...

Winterwitch, actually, you can't be a witch. You can born as a witch. now give me that statuette or I'm gonna punish you!

Şaman, Oh noo please don't hex me into a frog! Wraaaak wraaaak.

Herkesin samimiyetine güvenerek sormak istiyorum. Bu soruyu okuduktan sonra aklıma geldi. İnploid isimli, bu yazıyı okurken tam olarak üzerinde bulunduğumuz platformu ne amaçla kullanıyorsunuz?

Hadi birşey daha sorayım... Karşılıksız birşey yapılmayan bir dünyada yaşıyoruzya hani... Ona istinaden... Yanlış anlaşılmasın. ;) Yorumlarınız, cevaplarınız vs genel olarak paylaşımlarınız diyelim; beğeni aldında alt benliğinizin bastırdığı karşılığı almış olanınız var mı acaba? Ya da en azından bir soruyu kendi isteğinizle yanıtlamak isteyip birkaç satır yazmanız sizi mutlu etmiyor mu? En iyi karşılık bu değil mi?

Neymiş kupalar, kalemler vs... Toplumda şu gereksiz harcama çılgınlığına engel olmamız gerekmiyor mu? Tabiiki masanızda beğendiğiniz platformun kupasını fincanını kullanıyor olmanız ayrı bir his olabilir. Lakin şöyle bakıyorum açıkçası duruma; Parasını başkası bile ödemiş olsa bir otomobilde bedava diye müsrif davranmam. Ya da yurtdışı seyahatlerimde bile gereksiz yanan aydınlatma gereçlerini söndürürüm. Milli servetide geçtim geleceğimiz söz konusu aslında... Bir hamburger ya da bir tişört üretimi sırasında kaç tonn su harcanıyor bileniniz var mı? Sanal Su denilen konuda araştırma yapmanızı öneririm.

***Son paragrafta yazılanların tümü gerçek ama hepsi şaka... :) Merak etmeyin siz... Onlar kupadan daha değerli yükte hafif pahada ağır armağanlardansa pahada hafif manada ağır, uygun nitelikte armağanlar seçerler. Unutmayın ve küçümsemeyin. En zor olanı budur. ;)
  • Paylaş
3

Russel Westbrook, rica minnet istenilen hos bu zmana kadar kupası kalemi alan yok zaten taksak kafaya burda olmayız yöneticileri zarflıyoz işte de senin kupanı kaleminide ben alırım sen bosver bu gereksiz eylemleri

Fatih Metin, İnploid'e sponsor bulundu.. :) @russelwestbroo İnploid Sponsoru ;)

Çakılmadıysak ne mutlu @zindoz98 ;)

Dur bi hesaplayalım:
30 000 üye * 15 TL (baskılı kupa) = 450 000 TL
Bu miktarda bir para İnploid'in kasasına girse neler yaparlar neler :) Bu miktarı promosyon olarak kullanmak için ise en az 9 000 000 000 TL kasaya girmeli.

Tabii ödül alacak kesim mesela saygınlık listesinin ilk sayfasına hatta bir sene boyunca ilk sayfada kalanlarla sınırlandırılabilir. Ona da itiraz edenler olacaktır, çok entry çok saygınlık demek oluyor çünkü. Gerçi ben bunda kızacak bir şey görmüyorum, çok entry bence çok da emek demek. Çok emek sarf edenin ödüllendirilmesinde bir mahsur görmüyorum. Aynen kaliteli emek sarf edenin ödüllendirilmesinde mahsur görmediğim gibi.

Yine de maddi bir ödül yerine isimlerin ya da resimlerin yanına konulacak özel madalyalarla da üyeler memnun edilebilir. Yanlış anlaşılmasın üstünde incilerim ve İnploid yazan hediye bir kupadan kahvemi içmek bana da keyif verir :)
  • Paylaş
1

Russel Westbrook, ya hu azizim 30 bin üyen online değil ki. hepsine yollayasın hedefi yüksek tutarsın 1 ayda en fazla 3-5 hadi 10 kişi olsun o hedefe ulaşan öyle bir kademe ayarlarsın 10 kupa yı 10 tlden basan da var 10 tane bastırcağın yerden 8 tl ye bastırırsın zor değil istense yapılabilir tabi ama yöneticilerin bileceği iş

Fena fikir değil. Girişimcileri de maddi sıkıntıya sokmadan her ay 5-10 üyeye hatıra olarak gönderilebilir.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

326 Görüntülenme8 Takipçi6 Yanıt

Konu Başlıkları