Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid'de arkadaş çevremi nasıl genişletebilirim? Neler tavsiye edersiniz?

Zamanla takip ettiğiniz sorularda gördüğünüz yanıtlar tanıdıklaşıyor. Hemfikir olduğunuz kişileri gördükçe takip etme ve aynı şekilde başkaları tarafından takip edilme ihtiyacına kapılıyorsunuz. Bu ihtiyaç da insandaki doğal bir güdüden dolayı doyuruluyor. Burada tanıştığım, hayat görüşünü sevdiğim yakınlarım oldu. Nitekim, bazıları ile reelde de görüşüp, bu arkadaşlığı kuvvetlendirdik.

Ayrıca burada aktif olan her kesimden insan ile bir şekilde bağlısınız, insanlar arasında insanlar ile ilintili sosyal bir algoritma mevcut. Takip ettiğiniz insanların yanıtını izliyor, tanıma fırsatı yakalıyorsunuz. Hatta tanımak istediğiniz kişilere soru önermelerinde bulunup o kişinin, konu hakkında ne düşündüğünü öğrenebiliyorsunuz.

Ek olarak; profesyonel anlamda bir iş ağı da söz konusu. Meslektaşlarınız ile tanışıyor, yakın meslekler ile deneyimlerinizi paylaşıyor ve kuvvetli bilgi transferleri sağlıyorsunuz.

Platformu doğru bir şekilde kullandığınız da "şunun için ne yapmak gerekir" -leri otomatik olarak gideren bir yapıya dahilsiniz. Yapmanız gereken, gerektiği şekilde inploid'tu kullanmak. Geri kalanı var olan mekanizma sizin için sağlayacaktır.
  • Paylaş
Kendin ol... :)
  • Paylaş
Bir süre sonra kişilerle birebir konuşmasanız da paylaştıklarından hepsini tanıyorsunuz. Bazılarıyla çok iyi dost bile oluyorsunuz. Burada herkes bilgisini bedava paylaşıyor: ) kendi rekorumu kırıp devamlı girip baktığım bir yılımı doldurduğum tek site özelliğini taşıyor. Bağımlılık yapıyor siteye girmediğinizde elleriniz titriyor:)) Sabredin bilginizi samimiyetle paylaşın ve beğenin. Hepsi bu...
  • Paylaş
2

Ece Naz Sonat, Ellerin titremesi durumuna şiddetle katılıyorum.. :))

Bence de vaktin varken kaç kurtul, hiç bulaşma :)

Dişiysen resmini koy, değilsen de dişi resmi koy. Arkadaş olur mu resme tamah edenlerden bilemiyorum ama saçmalasan bile bir sürü takipçin olur.

  • Paylaş
20

Hakan, Bende senin yorumu beğeniyim de, tam körler sağırlar olsun üstad :)

Şaman, yaşa be :)

Nazende , inploider olarak bende körler ve sağırları beğeneyim: )

Hakan, Beğenenlerin çok olsun:)

Şaman, Sağol üstadım, senin için de temennimdir :)

Şaman, Şöyle bir şey yapsak, buraya yazan herkesin yazısını beğensek hatta yazanlar da tüm yazıları beğense ve inploid'in beğeni rekorunu buradan kırsak arkadaş çevresi genişletme amaçlı yararlı bir davranış olmaz mı... :D

Hakan, O zaman moderasyonuda uyandırmak lazım. @serkan @hakank @burhan

Şaman, kambersiz düğün olmaz tabii ki :)

Serkan Kiose, algoritmayı çökerteceksiniz valla ha bak söylemedi demeyin :)

Hakan, Cokmez yaw bişiy olmaz, diyelim ki coktu, şarkısı bile var değil mi, uykusuz her gecee. Başka gececi kim var, @korkmazhi @zlmylmz @unknow

Hakan, Ve @GNCKSE tabiki

Şaman@serkan asıl amaç da zaten aşırı şartlarda algoritmayı test etmek :D

Serkan Kiose, :):) valla çökerse kaçın derim @burhan ve @hakank dan :p ama şartları da zorlamalı her durumda bence de :)

Şaman, üstadım @serkan laf yetiştireceğine sen de konuya yorum yapsan da beğenilerimizi sunsak, bakalım neler oluyor, bir yerden başlamalı :D

Hakan Köse, Bu hafta, sürekli olarak üst üste like etme hareketini anlayabilme yetisini yazılıma ekliyorum ve engelliyorum :)

Şaman@hakank öyle bir olanak yok ki zaten, yoksa size öyle bir özellik açık mı?

Hakan Köse@chamacon yanlış açıkladım, aynı içeriği üst üste like etme imkanı yok, ben başka bir durumdan bahsetmiştim ama uyandırmayayım şimdi kimseyi :)

Hakan Köse, Ne bize nede başkasına birden fazla like etme fonksiyonu kullanılamaz. Admin'lerin bazı yetkileri var ancak bunların hiçbiri manipüle edici yetkiler değildir.

Şaman@hakank bir düşüneyim, uyanırım belki zaten :)

Hepsi okumuş yazmış çocuklar, bi de havalilar abooooo:)
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1113 Görüntülenme11 Takipçi6 Yanıt

Konu Başlıkları