Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid'de bulunan konu başlıkları ne işe yarar?

İnploid sisteminde bulunan konu başlıkları kullanıcıların ilgi alanları ve uzmanlık alanlarının birer yansımasıdır. Sistemdeki kullanıcılarımız kendilerini bu konu başlıklarına dahil ederek ilgili içeriğe ulaşırlar. Kendinizle ilgili ne kadar doğru ilgi alanına dahil olursanız o kadar fazla içeriğe erişirsiniz. Konu başlıklarını takip ederken aynı zamanda kendinizi gizleyerek o başlıkta bulunmanıza rağmen başkalarının sizin bu başlıkta bulunduğunuzu görmesini engelleyebilirsiniz. Bu sayede o başlık ile ilgili herhangi bir konu sizin önünüze gelir fakat kimse sizin o başlığı takip ettiğinizi bilmez.
  • Paylaş
 Hangi ağa dahil olursan ol her türlü ağdan sorularla karşılaşıyorsun gibi geliyor bana hala... Ağlar bana açıklandığı üzere ilgi alanlarınla ilgili sorularla karşılaşman için var yani hangi ağlara dahilsen genellikle o ağlardaki sorularla karşılaşacaksın ya da ben yanlış anlamışım.
  • Paylaş

Serkan Bey bazı ağ isimleri mükerrer oluşmuş durumda ve aynı temayı işledikleri halde kullanıcıları farkında olmadan bölmekteler. Mükerrer ağ isimlerini engellemek gibi bir şans var mıdır? 

  • Paylaş
1

Serkan Kiose, aslında bunu düzeltmek için kullanıcılara bir panel hazırlıyoruz... şimdilik arka planda biz fark ettikçe düzeltiyoruz...

Doğru anlamışsınız,sistem zaten şuanda belirttiğiniz gibi çalışıyor.Bağlı oldugunuz ağlar alt ağlara baglantılı ve karşınıza alt ağlardan da sorular gelebiliyor.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

842 Görüntülenme9 Takipçi4 Yanıt