Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid'de eksilenen yazılarımız için neden bildirim gelmiyor?

eksilenmek hic hosuma gitmiyor acikcasi ve hangi yorumumum eksilendigini bilerek ona kafa yormak ve bi hatam varsa duzeltmek isterim.aslinda duzeltmesem bile merak sadece.bu yuzden bildirim gelmesini isteyenlerden misiniz siz de? -tabi ki bildirim gelecek olursa kimin eksiledigini bilmeden gelmesi daha mantikli olur-Düzenle
Ben de bunu merak etmiştim ama sormadım sanırım. Şayet artı ve eksilerinizle ilgileniyorsanız ki ilgilenin, sağ yukarıdan saygınlık puanınıza tıklayın açılan pencerede grafiğinizi gün gün seçerek hangi soruya ne puan aldığınızı görebiliyorsunuz. Şimdi "Ben saygınlık puanımla ilgilenmiyorum" diyenleriniz de çıkacaktır. Burada yazdığınız yanıtlar, yazılar, yorumlar saygınlık puanınız oranında çok kişiye ulaşıyor. Puan ne kadar yüksek olursa takipçi sayınız da o kadar yüksek oluyor. Yazdıklarınızın heba olmaması, emeğinizin bir kenarlarda kaybolmaması için puanınızı yükseltmeniz gerekli. Konuya dönersek yukarıda bahsi geçen sayfadaki grafikte gün gün hangi yanıtlara eksi aldığınızı da görebiliyorsunuz. Alınan eksiler puan olarak çok düşük olduğundan bir bildirime gerek görmemiş olabilir Köse kardeşler, yine de soruyu soran haklı olabilir, eksiler nitel saygınlığı etkileyecektir... .
  • Paylaş
Bu konuda bir ihtiyaç olabileceğini düşünmemiştik. Şaman Bayyurt (@chamacon)'un açıkladığı şekilde zaten istediğiniz zaman görebiliyorsunuz hangi yanıtınızın beğenilmediğini ancak bu konuda genel bir istek olursa bunu da bildirim olarak düşürebiliriz. Bu konuda buradaki yanıtları takip ediyor olacağım, kullanıcıların fikirlerini takip edip ortak bir nokta bulabileceğimize eminim :).
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

233 Görüntülenme3 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları