Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid’de oluşturduğum bir içeriği diğer sosyal ağlarda ve bloglarda paylaşabilir miyim? Bu ne işime yarar?

Evet. İnploid’de oluşturduğunuz içeriği, kendi yorumunuzu, başka kullanıcıların herkese açık olan yorumlarını, profil sayfanızı ve ağ sayfalarını başka sosyal ağlarda ve bloglarda otomatik olarak paylaşabilirsiniz. Bunu yapabilmek için öncelikle bu sosyal ağ ve bloglardaki hesaplarınızı inploid ile köprülemeniz gerekmektedir. Her bir sosyal ağ ve blog için saniyeler süren bu işlem sayesinde inploid üzerinden diğer hesaplarınıza da erişim sağlamış olursunuz. Bu işlemi Ayarlar sayfanızdaki Sosyal Hesap Ayarları sekmesini kullanarak yapablirsiniz.

inploid Yardım

İlgili hesabı bağlama butonuna tıklayarak yönergeleri takip etmeniz gerekmektedir. Peki bu ne işe yarar?

Eğer sosyal paylaşım yapan birisi iseniz, inploid’deki daima gelişen ve ulaşabileceği en iyi konuma gelen içeriği duyurma şansı yakalarsınız. Blog yazarı iseniz, inploid’de yazdığınız bir inceleme yazısını ya da sıfırdan oluşturacağınız bir blog yazısını blog sayfalarınızda otomatik olarak tek merkezden yayınlama şansına sahip olursunuz.

Eğer bir iş ağına dahil iseniz, inploid’deki uzmanlık ağlarını ve buradaki eşsiz içeriği bağlı olduğunuz diğer iş ağlarına gönderme şansını yakalarsınız.

Mikroblogging sitesine üye iseniz, güncel bir konu hakkındaki bilgiyi, soruyu, yorumu mikroblog olarak yayma fırsarına erişirsiniz.

İnploid sosyal paylaşım özelliği devamlı geliştirilmekte ve kullanımınıza en faydalı hale getirilerek daha özellikli hale getirilmeye devam edecektir.


Ekleme: Yeni eklenen ayar özelliği sayesinde yaptığınız yorumları/içeriğinizi diğer kullanıcıların da kendi sosyal ağ ve blog hesaplarında paylaşmasına izin verebilirsiniz:

Bunun için Gizlilik Ayarları sayfanıza giderek:

inploid.com/settings/privacy/

Buradaki ilgili seçeneği işaretlemeniz yeterlidir:

'Yorumlarımın diğer kullanıcılar tarafından sosyal ağ ve bloglarda paylaşılmasına izin ver'.

  • Paylaş
Bu konu ana yorumlara kapatılmıştır! Sadece alt yorum yapabilirsiniz!
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

659 Görüntülenme2 Takipçi1 Yanıt

Konu Başlıkları