Bilmek istediğin her şeye ulaş

İnploid'de saygınlık skoru parayla satılsaydı nasıl olurdu?

Saygınlık skorunun para ile satılması bu işleyişin sağlıklı ilerlemesini engelleyeceğinden bizim istemediğimiz bir şey. Bu puanı, kullanıcının kendi bilgi ve birikimi ile kazanması komünitenin o kişi hakkında bilgilenmesi açısından en sağlıklısı. Ancak soruyu şu şekilde sorabilirim, daha yapılabilir olduğu için: "Çok hızlı yanıt almak istediğinizde, sistemde saygınlığı yüksek kullanıcılara bu yanıt için (düşük) bir ücret öder misiniz? "
  • Paylaş
4

Ertan Şahin, tabi...dünya yuvarlak değilken aslında yuvarlak olduğunu bilen çok az kişi vardı bazı şeyler alelen örenilemiyo bazı şeyleri ögrenmek için veya yaptırmak için paraya ihtiyaç duyulabilir...mesela biri benim için özel dedektiflik yaparmı sorusuna verilcek evet yanıtı parayla satılabilir....daha sonrasında işin yerine getirilip getirilememesine göre ve ödenen para mikterına orantılı ödeyen puanlamada bulunabilir....aslında site iş alma iş verme içinde kullanılabilir....bölece o kişi işi düzgün yapmasına göre ya tekrar iş alır yada alamaz falan filan...

Serkan Kiose, iş alma-verme bizim tamamen fokusumuz dışında malesef. Biz bunu daha çok bilgi payşaşımı vs. üzerine oturtmak istiyoruz. Bu arada geribildirimlerinizi aldık, size mesaj yazmayı unuttum. onlarla ilgili size daha ayrıntılı bir mesaj yazacağım.

Ertan Şahin, yok tmm yorulmayın siz işinize bakın:)

Serkan Kiose, :) konuşuruz daha ayrıntılı.

Skorun saygınlığı kalmazdı.
  • Paylaş
Bilgi paylaşımı azalırdı kanımca.
  • Paylaş
Freelance inploider olurdum : ) )
  • Paylaş
Hesabımı kapatırdım.
  • Paylaş
Rezillik skoru olurdu. Paranın gücü saygınlığı satın almaya yetmez!
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

574 Görüntülenme10 Takipçi6 Yanıt

Konu Başlıkları