Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid'de canlı yayın sayfasından tv programlarına canlı yayında interaktif olarak katılabileceğinizi biliyor muydunuz?

Canlı Yayın sayfaları sayesinde TV/RAdyo programlarına inploid üzerinden interaktif olarak katılım sağlayabilirsiniz.Düzenle
İnploid Canlı Yayın sayfaları kullanıcılarımızın TV veya Radyo programlarına canlı yayın esnasında interaktif olarak katılımını sağlamaktadır. Şu an haftaiçi her gün CnnTürk - 360 Derece programına saat 17:00'da ve Cuma akşamları saat 21:00'da CnnTürk - Ne Oluyor? programına katılımda bulunabilirsiniz.
Katılım linki: inploid.com/siring
  • Paylaş
4

June, çok güzel takip edeceğim:)

Bağımsız, katılıp mail mi atabiliyoruz, yoksa oraya düşen bilgileri mi görebiliyoruz?

Serkan Köse, canli yayın sırasında yazdıklarınız tüm izleyenler tarafından görülebiliyor ve sunucu o esnada yazdıklarınızı görerek sizlerin oylamalarına da bakarak en cok dikkat ceken yorumu yakalamaya calisiyor... Hem herkesin ortak bir dili olusuyor hem de canlı yayındaki sure daha efektif olarak kullanılıyor. buna ek olarak anketlere katılarak dusuncelerinizi daha hızlı beyan etme sansini yakalıyorsunuz :)

Türkiyenin tam etkileşimli  olmasına rağmen hır gür çıkmayan ilk ve sanırım tek  sosyal ortamına da bu yakışırdı. Hocam bütçe varsa bende kendi programıma alayım :))
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

341 Görüntülenme7 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları