Bilmek istediğin her şeye ulaş

İnploid'de soru meydanında yazan yerdeki soruları sormak istemiyorum, o soruları nasıl silebilirim?

Size aynen katılıyorum June... Zira ben öyle bir bölümün bile olmaması gerektiğine inanıyorum. Zamanında şöyle bir soru sormuştum da inploid.com/t/dusunerek-soru-sormaktansa-dusunme-zahmetine-girmeden-soru-sormamaya-yonelten-bu-soru-meydani-nin-mantigi-nedir-dahasi-otomatik-sorulan-bu-sorulari-ben-gormek-zorunda-miyim/ adminler saldırıya geçmişlerdi.... :)
  • Paylaş
O bölüme girmeyerek, görmenizi engelleyebilirsiniz. Yine de yönlendirmeler sonucu yeni butonlar eklenebilir. Admin'ler çok önem veriyor önerilere ve isteklere.
  • Paylaş
Peki o rakamlar nasıl yok olacak şimdi:( gene duruyor... adminler  duysun beni:(
  • Paylaş
4

Serkan Kiose, burada problem soru meydanındaki kırmızı rakamlar mı?

Serkan Kiose, yani soru meydanı'nda soru bulunması ve bunun size bildirimi mi rahatsız ediyor?

June, Ewet o rakamları görmiyeyim sanki okunmamış mesajlarmış gibi duruyor, yada soruyu sorduysam benle o sorunun alakası yoksa sormuş olmak için sorduysam silmek isterim serkan.

Serkan Kiose, soruyu sizinle alakası yoksa sahiplenmemeniz daha doğru bence :) ama hata yapılmışsa bunu biz düzeltebiliriz. Okunmamış mesaj kısmına gelince; bu konuda bir değişiklik yapacağız, birçok kişiden sayılarla ilgili geribildirim aldık. Ancak sahiplenilmiş bir sorunun silinmesi şu aşamada mümkün değil.

Soru Meydanı'ndaki sağ tarafta bulunan açıklamalarda aslında gerekli bilgi mevcut -buraya da aktarıyorum-:

Soru meydanıilgi ve uzmanlık alanlarınla ilgili veya sormak istediğin herhangi bir konuyla ilgili soruları bulabileceğin bir soru havuzudur.
Sol tarafta ilgini çeken ve insanlara sormak istediğin soruyu yanındaki 'Bu soruyu ben sormak istiyorum' butonuna tıklarak soruyu sahiplenebilir ve cevabının bulunması için yardımcı olabilirsin.


Ancak yine de yanlışlıkla bir soruyu sahiplendi iseniz, bize bir mail ile bildirerek soruyu tekrar soru meydanı'na aktarmamızı sağlayabilirsiniz. ([email protected]).
Soru Meydanı ile ilgili rahatsızlığınız veya işleyişi ile ilgili önerilerinizi de memnuniyetle dinleriz.
  • Paylaş
Bence, sorular amaçlanan kaliteli bilgi paylaşım platformuna gayet güzel uyuyor.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

262 Görüntülenme4 Takipçi5 Yanıt

Konu Başlıkları