Bilmek istediğin her şeye ulaş

İnploid'de yazdığım tüm soru cevap ve diğer yazıları bilgisayarıma yükleyebilir miyim?

inploid'e aktardıklarımı düzenli olarak kendi bilgisayarıma kopyasını almak isterdim. Böyle bir özellik düşünür müsünüz?Düzenle
Buna paralel bir planımız var ancak bunun için biraz daha zamana ihtiyaç var maalesef. Bizim ön gördüğümüz planlamada, kişilerin burada kendi ürettikleri veya başka kişiler tarafından üretilmiş içeriği bir arada barındıran bir e-book (e-kitap) haline getirebilmesi ve pdf formatında bunu alabilmesi özelliği bulunuyor. Yani örneğin; Elektronik alanında sorular, yanıtlar veya yazıların ve hatta linklerin bulunduğu bir kaynak e-kitap gibi.

Bunu belli puandaki kişiler için yapmak düşüncesi de düşünülebilir. Buradaki bilgi zaten kalıcı bilgi, ancak kişisel olarak böyle bir ihtiyacın olacağını bekliyorduk biz de : )

Dediğim gibi şu an fikir olarak bir kenarda duruyor e-book özelliği, ancak bir süre sonra bu yüksek ihtimalle eklenecek inploid'e.
  • Paylaş
Puanlama olarak belirli kriterleri yakalamış kullanıcıların paylaşımlarını arşivlemelerine izin verecek bir ".rar" dosyası ile kendi bilgisayarlarına yükleyebilmeleri güzel olurdu. Haftada bir kez ya da ayda bir kez yükleme özelliği sunulabilir.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

253 Görüntülenme3 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları