Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid'de yer alan soruların donuk olması ve profillerin biraz yapay durması sadece beni mi rahatsız ediyor?

Güzel bir site olmuş,belli ki çok da emek veriliyor...ama işte ne bileyim...Düzenle
Kastettiğiniz şey sadece tasarım ise, bu konuda bir çalışma yapıyoruz ve inploid kendi tarihinin en köklü tasarım değişikliklerinden birisini tamamlamak üzere... 15 günlük bir süre olarak öngörüyoruz yeni tasarımı aktarmak için. Yeni tasarımdan sonra da fikirlerinizi dinlemekten memnuniyet duyarım.
  • Paylaş
4

Burak Akçakanat, Kolay gelsin, belki fotolar büyük olsa ve sorular çok 'enginered' durmasa daha iyi olabilir gibi iki küçük fikir beyan edebilirim. Birde uzun akademik bir kullanma kılavuzu ve liyakat düzeni var gibi geldi. Çok forum gibi olsun istememişsiniz anladığım kadarıyla ama o zamanda bilinç seviyesi yüksek hedef kitleyi bir araya getirmek mi gerekir acaba?..meslek gurupları filan...ya da siz öyle bir kategori sistemi mi oluştursaydınız....bir de manuel yerine video ile kullanımı anlatsanız... iki küçük dedik., uzadı... kolay gelsin

Serkan Köse, selamlar, videomuz var aslında ana giriş sayfamızda:meslek gruplarına da ulaşabiliyorsunuz şu linkteninploid.com/profession/2645 (kendi profil sayfanızdaki meslek linkine tıklayarak) ancak bunlar hep kullanıcı deneyimi hatalarımız site olarak. Yani tasarımıız bunlara izin vermiyor idi daha önce. Bunları kökten çözmeye çalışıyoruz yeni tasarım ile. Bakalım olacak mı :) güncellemeden sonra biz de göreceğiz takip ederek istatistikleri.

Burak Akçakanat, logo ya da home butonu bilgi akışı sayfasına yönleniyor video göremedim... ben log in olduğum için olabilir.. ama var sonuçta... neyse sürekli iyileştirme istiyor...anlıyorum kolaylıklar

Serkan Köse, rica ederim.. iyileştirme her daim var ve olmak zorunda işin yapısı gereği. Elimizden geleni yapıyoruz. Teşekkürler geribildirimler için..

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

137 Görüntülenme2 Takipçi1 Yanıt

Konu Başlıkları