Bilmek istediğin her şeye ulaş

Inploid'e daha çok kişinin üye olması için neler yapılmalı?

daha iyi reklam facebook accout ı vs....
  • Paylaş
2

Çağdaş Ünal, Facebook'da bir sayfaları var. Vereceğim adresten katılabilir, arkadaşlarını davet edebilirsin. facebook.com/pages/inploidcom/175605400431

Yiğit Ok, teşekkürler üye oldum !

Inploid hala beta sürümünde olduğundan çok fazla kişinin siteye üye olmasını istemiyor olabilirler. Kontrollü büyümeleri onların yararına. Ama uzun vadede onlara en çok üyeyi kazandıracak olan şey mevcut kullanıcıların memnuniyeti ve güveni. Güven de bildiğimiz ve hissettiğimiz şeylerle ilgili bir durum. Sitede proje ve kendileri hakkında daha fazla bilgi paylaşmalılar. İnsanlar üye oldukları sitenin arkasında kimlerin olduğunu, iletişim bilgilerini, gizlilik ve güvenlik politikalarını, girilen içeriklerin telif hakları vb konuları kolayca öğrenebilmeli.
  • Paylaş
Mevcut üyelerinin çevresinden faydalanabilirler. Kullanıcılar Windows Live Messenger, Gmail, Yahoo gibi servislerdeki arkadaşlarını siteye davet edebilirler.
  • Paylaş
Siteye ait Facebook ve Twitter'daki hesapları ana sayfa ve alt sayfalarda gösterilerek daha fazla kullanıcıyla etkileşim kurulabilir. Kullanıcının eylemlerini arkadaşları da görebileceğinden bu daha çok kişinin dikkatini çekmeyi sağlar.
  • Paylaş
Aardvark'daki gibi Twitter entagrasyonu sağlanabilir. Böylece kullanıcıların sitedeki faaliyetlerinden etrafındaki kişiler de haberdar olur.
  • Paylaş
Bir blog sitenin gelişimini göstermek, etkileşimde bulunmak, bağ kurmak, arama motoru optimizasyonuna katkı sağlamak için yardımcı olur.
  • Paylaş
1

Çağdaş Ünal, Pardon! Inploid'in zaten bir blogu varmış. Ama sitede belirtmediklerinden haberim yoktu, tesadüfen öğrendim. Blogger servisinin kısıtlı imkanlarıyla ve bir blog gibi değil daha çok "Haberler" bölümü gibi yayın yapan bir blogdan aldıkları verim hakkında kuşkularım var. inploid.blogspot.com

üye sayısını göremiyoruz ki.
  • Paylaş
herkes arkadaşlarına tanıdı8klarına iletirse neden olmasın çoğalmasınki türkiyedende bir sosyal paylaşım adını duyursun...hepsi yabancı değilmi... hadi arkadaşlar iletelim dünyaya duyuralımmm ne dersiniz...kardeşlere yardımcı olalım...
  • Paylaş