Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid'i neden seviyoruz?

Çünkü söylemlerimiz, fikirlerimiz dikkate alınıyor. Bu bizi iyi hissettiriyor ve kalıcı fikirler, imzalı deneyimler bırakıyoruz. Kendi meraklarımızı sorarken, ortak merakımız olan kişilerin sözcüsü oluyoruz. Verimli tanışmalar, güzel arkadaşlıklar kuruyoruz. Bir sosyal medya da iken ben ancak bu kadar eğlenip, bu kadar verim alabiliyorum. Ve tükenmek bilmeyen makale okuma arzumun meyvelerini çoğu zaman burada sunabiliyorum.

Sanırım Psikolojik Olarak da;
Bu insanlara işe yaradığını, beğenildiğini ve dikkate alındığını - dikkate değer biri olduğunu- hissettiriyor. Ve gerçekten öyle biri olduğunu, kendi değerini en çok burada hissediyor, diğer sosyal medyalara nazaran. Şahsi fikrim.
  • Paylaş
Kısaca, sevgide sebep olmadığı için...
  • Paylaş
Çünkü kendimi  sürekli geliştirdiğime inanıyorum, değişik insanlar, değisik sorular  münazaralar paylaşımlar ben sevdim:)
  • Paylaş

inploid kocaman bir 'paylaşım' alanı, insanlar bu platformda deneyimlerini, bilgi-birikimlerini, hayat görüşlerini ve daha bir çoğunu paylaşıyorlar.


Ağlar sayesinde ilgi alanlarını, aynı ilgi alanlara sahip kimselerle perçinliyorlar ki bu çok paha biçilmez bir durum. Fikirsel-zihinsel olarak insanı besleyen hatta bir adım daha öteye gidip bakış açısını genişleten bir zemin inploid.


Ayrıca görsel ve işlevsel olarak çok kaliteli bir alt yapısı ve görüntüsü var, oradan buradan fırlayıp insanı agresifleştiren reklamlar da yok, ki reklamsız bir site olması başlı başına taktire şayan bir özellik. Daha ne olsun diyeceğim ama demiyorum çünkü eminim inploid çalışanları bizi daha çok şaşırtacaklar. Emeği olan herkese ki buna deneyimlerini, düşüncelerini paylaşan biz üyelerde dahiliz, teşekkürler...

  • Paylaş

Ben bir konuda bilgi alırken resmi bilginin yanında kişilerin deneyiminden kazandıkları bilgileri de çok önemsiyorum. Bu işimi aslında sözlükler karşılıyor, fakat inploid'in farkı bu bilgi alımında sen aktif rol oynuyorsun. Sorularını tamamen kendi istediğin gibi soruyor, istediğin soruyu cevaplıyor, aklına hiç gelmemiş sorularla karşılaşıp ilginç bilgiler ediniyorsun. Galiba bu yüzden seviyorum, soru sormak güzel.. :)

  • Paylaş
Internette zaten cevapları olan sorulara bir başka bakış açısı, eleştiri, yorum, geliştirme yapabildiğim ve hemen erkulesome giren kaç tane türkçe site var ki.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

816 Görüntülenme11 Takipçi6 Yanıt

Konu Başlıkları