Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid'in hala bir sürü eksiği olduğunu düşünüyorum.

Eksiği olduğunu düşünmek bir çözüm getirmez. Ama eksiklerden bahsedin ki eksik olmaktan çıksın.
  • Paylaş
Hiç bir bebek doğar doğmaz yürümez, konuşmaz. Bazı bebeklerin aileleri büyüme sürecini kendi içlerinde yaşamayı tercih ederler. Tecrit ederler dış dünyadan. Mikrop kapmasın, düşmesin ağlamasın diye. 

Bazı aileler de vardır ki bebekleriyle birlikte olağan yaşamlarına devam ederler. Bebeğin gelişiminde dış dünyanın etkisinin daha doğru olacağını düşünerek yavaş yavaş onun hayata katılımını sağlarlar. Bu arada bu bebeklerin yine en büyük destekçileri, koruyucuları onları dünyaya getiren anne babalarıdır. Ona bir birey olarak davranırlar doğduğundan itibaren. Büyüme sürecinde her insanın başına gelebilecek küçük kazalar, hastalıklar ve yaptıkları hatalar karşısında ebeveynler bebekle beraber baş ederler. İşte bu bebekler ileride bağışıklık sistemi güçlü, başına gelebilecek her türlü olumsuzluk karşısında olgun ve vakur olur.

İnploid de şu an büyüme sürecinde, tabii ki eksikleri olacaktır. Olmalıdır da. Büyüme sürecini tecrit altında tamamlayıp 'bu oldu' diye sunulan oluşumlara göre ileride daha güçlü daha vakur olabilmesi bence biraz da buna bağlı olacaktır. Üstelik inploid' in ebeveynleri ona çok emek harcıyorlar. Gelişimini sağlıklı tamamlaması için önerilere her zaman açıklar. ( Onların adına konuşmuş gibi oldum ama, inploid'le tanıştığımdan beri yaşadığım deneyimler önerilere açık oldukları yönünde.) Bu yüzden eksiği var derken, o eksiği de belirtmeniz iyi niyetinizi gösterecektir.

Bana göre 'eksiksiz' diye tanımlanan hiç bir proje eksiksiz değildir. Sadece görünen yüzü fazla makyajlıdır o kadar. Gelişmeye açık projeler her alanda daha başarılı olmuşlardır, unutmayalım.

  • Paylaş
1

Hakan, adminlerin edit yetkisini paylaştığı kaç platform türkiye de hatta dünyada ben salt bu özelliği ile bile inploidi çok ayrı bir yere koyuyorum. görsel ve teknoloji olarak an itibarı ile inplod kıvamına geldi bence artık popüler kültürün içindeki yerini alması için gerekli çalışmların yapılması lazım.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

381 Görüntülenme5 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları