Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid'in neden bir android uygulaması yok?

Hadi onu gectim, mobil destegi bile yok.Düzenle
Mobil site için planımız hazır ve yakın bir zamanda start veriyoruz. Bu tarz uygulama geliştirme ve mobil site gibi destekleyici işlerin uzun vadeye yayılması, yapılması zor olduğu için değil, inploid'de sürekli olarak gerçekleştirdiğimiz güncellemelerin artık yerine oturmaya başlaması ile alakalı bir durum. Yani biraz stratejik diyebiliriz. Mobil site, iPhone App, Android App gibi farklı uygulamalar çıkardığınızda, çekirdek platformda yaptığınız bir değişikliği tüm bu uygulamalarda da değiştirmeniz ve uygulamaları ayrı ayrı güncellemeniz gerekiyor. Ayrıca her güncellemenin hem geliştirme süreci olarak bir maliyeti, hem de ayrıca AppStore veya Google Play gibi uygulama marketlerinde bekleme ve onaylanma süreleri gibi bazı durumlar var. Çok sık güncelleme yapıyorsanız tüm bunlar için ayrıca uğraş vermeniz ve zaman harcamanız gerekiyor.

Dolayısıyla mobil site veya uygulama geliştirme için ürünün ana hali ile işlevlerini oturtmuş olması veya buna yakın olması daha faydalı oluyor. Bu kadar süredir beklememizin bir nedeni de bunlardı.

Önümüzdeki 2-3 ay içinde tüm mobil cihazları destekleyecek bir mobil site çıkarmayı planlıyoruz. Ardından kısa bir test drive'ın ardından iPhone ve diğer uygulamalara geçmeyi planlıyoruz.

Güncelleme1:
Android Uygulamamız
play.google.com/store/apps/details?id=in... (native değil şimdilik ama) Kullanabileceğiz uygulamamız yayındadır.

Mobil Web Sitemiz: m.inploid.com adresinde hizmetinizdedir.

Güncelleme2:
Windows Phone uygulamamız: windowsphone.com/tr-tr/store/app/inploi...
  • Paylaş
2

Sezer Özyürek, Eyvallah usta, yapılacak olan mobil site için şimdiden teşekkür ederiz.

Serkan Köse, GÜNCELLEME: play.google.com/store/apps/details?id=in... (native değil şimdilik ama) Kullanabileceğiz uygulamamız yayındadır.

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

539 Görüntülenme4 Takipçi1 Yanıt

Konu Başlıkları