Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid'in neden mobil sürümü yok ?

Elimden geldiğince yapıcı geri bildirim vermek isterim. Iphone-Ipad android, symbian apps şart gerçekten. Bir de sayfalar çok büyük boyut olarak. Bugün telefondan girmeye çalıştım 6 mb'lara ulaştı. Daha gidiyordu kapattım. Belki sayfaların yavaş yüklenme sebebi de budur. Facebook'un başarı sırrı basit ve ufak olması bence. Inploid de güzel bir görsellik sunsa da hız ve küçük boyut çok önemli. Naçizane...
  • Paylaş
4

Sertaç Kunduz, Tavsiyeler için çok teşekkür ediyorum. iPhone uygulamamız şu anda AppStore'da ncelemede yani çıkmak üzere. Buna ek olarak 2012 ikinci çeyreği başında iPad uygulamamız ve mobil web sitemizi de açmayı planlıyoruz.
Cepten girme konusundaki fikrinizde çok haklısınız. Çok önemli yenilikler ile uğraşıyoruz ve performans ile ilgili ciddi problemlerimiz olduğunu kabul etmeliyim. Aslında sayfalarda resim çok yok ama şu an script, css, vs. ile ilgili bazı geliştirmelere az önce bahsettiğim güncellemenin ardından ciddi anlamda el atacağız. Çok teşekkürler... Bu yılın inploid'in asıl sürümünün çıkması ve faaliyetine bu şekilde devam edebilmesi açısından çok önemli bir yıl olacağını belirtmeliyim... Sevgiler

FIRAT ALTAŞ, Maşallah. Çalışkanlığınız, enerjiniz, iştahınız hiç bitmesin:) Güzel bir site, kullanımı da yaygınlaşacaktır inşallah.

Sertaç Kunduz, :):) Çok teşekkürler.. İnsanlar duydukça ve kullanımdaki faydası herkes tarafından görüldükçe neden olmasın :)

Sertaç Kunduz, GÜNCELLEME: play.google.com/store/apps/details?id=in... (native değil şimdilik ama) Kullanabileceğiz uygulamamız yayındadır. Mobil web sitemiz m.inploid.com adresinde faaliyettedir.

İnploidi mobildende takip etme olanagimiz olr :)
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

609 Görüntülenme5 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları