Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid'in yeni görünümünü beğendiniz mi?

10 numero
  • Paylaş

Evet çok başarılı bence, her yapılan yenilik bir öncekinden daha iyi oluyor elinize sağlık :)

  • Paylaş
2

Serkan Kiose, teşekkürler :)

Gonca Köse, Rica ederim :))

Gerçekten şık, pratik ve işlevsel bir arayüz olmuş. Teşekkürler tüm Inploid ekibine!
  • Paylaş
Gerçekten tebrikler tasarım gözü rahatsız etmeyen bir yapıya sahip renk uyumu mükemmel tam tamına amaca uygun kodlanmış.
  • Paylaş

Tuşlar şık ve modern görünümlü olmuş. Ben hala soruları soran kişi ve tarihinin soru sayfasında olması taraftarıyım. Inploid sanki hızlanmış, tarihçeye ulaşmak artık daha kolay ama bu iki bilginin ilk sayfada olamamasının mantığını bir türlü kavrayamıyorum. İnternet'te bir haber ya da bilgi aradığımda ilk baktığım şey güncelliği oluyor ki bu sanırım bir çok kullanıcının alışkanlığıdır.

  • Paylaş
1

Serkan Kiose, Haber konusunda güncellik önemli ama sürekli güncellenen bilgi ile gelişen sayfalar var inploid'de çoğunlukla. Yanıtlardan ise genel olarak uzun sürelerde faydalanıyor insanlar. Tarihin görünmesi çok faydalı bir bilgiyi yanıt olarak ekleyecek kullanıcıların kararlaını etkiliyor malesef. Örneğin güncel olmayan ama yanıtına her zaman ihtiyaç duyulacak bir soruya yanıt vermekten vazgeçen kullanıcılar oluyor sırf bu yüzden. Burada ne kullanıcıların tarihi görmesini engellemek istedik ne de her an ulaşılabilir olmasını. Amaç sürekli yenilenen ve geliştirilen faydalı yanıtlara ulaşmak olduğu için bu şekilde bir yönelimimiz var. Haber içerikli şeyler veya örneğin özel günlerle ilgili sorularda (Öğretmenler günü, vs.) tarih ve güncellik problem oluyor ancak bunların sayısı genel sorulara oranla çok az. O yüzden bu şekilde tasarlıyoruz :).

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1147 Görüntülenme11 Takipçi5 Yanıt