Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid'te en çok yorum alan soru ve en çok oy alan yorum hangisidir?

Şu an testlerini yaptığımız ayrıntılı istatistik sayfamız sayesinde bu ve türevi tüm sorularınız yanıtlanmış olacak. Hem bireysel profillerin hem de inploid'deki içeriğin istatistiklerine ulaşmış olacaksınız.
  • Paylaş
2

Süleyman Gönülkırmaz, En çok yorum alan soru ve yanıtı görmek hem iyi hemde riskli, Riski; yeni gelen güzel bir soru veya yanıt popüler yorumun gölgesinde kalıp, hak ettiği değeri bulmayabilir.

Serkan Köse, Aslında istatistik sayfası çok ayrıntılı ve sabit olarak belirli bir bilgiyi vermek yerine tamamen kullanıcıların kendi istekleri ile belirli azaman diliminde, aldığı oy, paylaşım, gösterim sayısı, vb. sayılara göre sıralanıyor. Yorumların oylanması istatistik sayfası üzerinden yapılmadıgı icin -ilgili konu başlıklarındaki kullanıcılar bunu gerçekleştirdiği için- istatistik sayfası sadece bilgi amaçlı olarak hizmet verecek.

Hatta bir ilk on ya da yüz listesi de süper olurdu. Yorum tabi ayrı bir kategori, bazen kendimizi kaybedip bir cevabın altında muhabbete dalıyoruz sonuçta. C: Yorum listesi objektif olmayacaktır ama like'ları görmek isteriz.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

746 Görüntülenme5 Takipçi2 Yanıt