Bilmek istediğin her şeye ulaş

inploid'de kullanıcıların profil istatistikleri tutulmakta mıdır?

Erkek/Kadın oranı. Soru ve yanıtta cinsiyet dağılımı. Online olma saatleri. Meslek gruplarına göre en kalbalık kitle. Like sayılarının mesleki dağılımı. En çok soru ve yanıt saatleri. En popüler konu. En popüler cevap. Bu istatistikler varsa öğrenebilir miyiz?Düzenle
Sorunun açıklamasında yazılan istatistiklerin hemen hepsi mevcut, ancak henüz bu bilgileri toplu halde sunduğumuz bir arayüz tamamlanmış değil. Yakın zamanda planlarımız arasında bu bilgileri kullanıcılara uygun bir biçimde sunmak var. Hatta, sorduğunuz veya yanıtladığınız soruların, veya yanıtlarınızın görüntülenme, yaklaşık paylaşılma sayıları gibi bir çok bilgi de bunlara eklenebilir.

Bahsettiğiniz bazı istatistikler için ise belli dönemlerde infografik oluşturmak daha mantıklı geldi bana, mesela kadın/erkek oranı, cinsiyet dağılımı veya meslek gruplarında dağılım gibi.

Bu bilgileri derleyip toplayıp size sunacağız bir süre sonra.
  • Paylaş
1

Hakan, Tenks :)

Bu soruyu neden sordum? Uzun süredir bağlı olduğum ağlarda soru ve cevaplarda kadın kullanıcıların erkeklere nazaran daha üretken olduğu izlenimi oluştu bende bu bir. İkincisi, sanki mesai saatinin bitimi ile kullanım belirli bir grubun etrafında dönüyor gibime geliyor, ve üç eskiye göre geceyarısından sonra sitede aktif olan kullanıcı sayısı ciddi bir şekilde düştü galiba. @serkan ve @hakank bu veya benzeri istatistikler var mı acep.?
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

274 Görüntülenme3 Takipçi2 Yanıt

Konu Başlıkları