Bilmek istediğin her şeye ulaş

İnsanlar internette bulabilecekleri soruları neden sorar?

kopyala yapıştırıcıları sevmiyorum. bunu da kop-yapıştırsınlar..Düzenle
Çünkü bilgisayardan değil de karşıdan insandan duymayı tercih eder. Daha doğru olduğunu düşünürüz galiba. Hem İnternet de bazen yanılmamıza neden olabilir. Netteki her şeyi doğru duymayız...
  • Paylaş
Sanırım soru şöyle demek istiyor; "İnsanlar İnternet'de yanıtını bulabilecekleri soruları neden inploid'de sorar? " Cevabı da oldukça basit. Bu platformda sorularınızı öncelikle konunun uzmanı olan kişilere direkt yönlendirebiliyorsunuz. Yanıtın arkasında çoğu zaman bir insan duruyor. O kişilerle sorunun ya da konunun devamını da tartışabiliyorsunuz. Bir çok kişi aynı soruya diğer yanıtlarla da etkileşimli olarak kimi zaman da yanıtı geliştirerek, açarak yanıt veriyor. Aynı sorunun altındaki bir çok yanıttan da almak istediğiniz ya da doğru yanıtı seçmeniz çok daha kolay oluyor.
  • Paylaş
1

Murat Keskin, Teşekkür ederim Şaman bey, cevabınız, yorumunuz gerçekten bilgilendirici. Tabi ki her insanın bir bakış ve yorum açısı vardır, Bence hepsine saygı duyulmalı. Bunun yanı sıra her insanın yaşadığı olaylar da bakış açısını değiştirmese bile geliştirebilir. İşin gerçeği, standartı hiçbir zaman kabul etmedim, yanlış oldukları için değil, eksik oldukları içindi bu kabulsüzlük. Benim için 2*2= 4 olmadı, çünkü değil, Ve ''DOĞRU CEVAPLAR, DOĞRU SORULARIN İÇİNDEDİR'' kuralını kendimce benimsedim. Yazacak çok şey var, vakit yok. Yine teşekkür eder, iyi günler dilerim.

İnsanoğlu var olduğundan beridir meraklı ve zekiydi. O yüzden soru sormak ve öğrenmek doğasında var. Ancak makine değil farklı kaynaklardan öğrenmek daha öğretici olabilir.
  • Paylaş
Insanların o konu hakkibdaki düşüncelerini ve bakış açılarını ögrenmek icin.
  • Paylaş
İnternette bilgiler yığın şeklinde ve göreceli olduğundan, insan kendine en yakın olanı yani yine insanı muhattap alarak doğruya gitmeyi daha uygun görür bu bizim doğamızda var.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

276 Görüntülenme8 Takipçi5 Yanıt