Bilmek istediğin her şeye ulaş

İnsanlar neden Amerikan güreşi izlemekten zevk alırlar?

Bu program bir ara televizyonda çok sık yayınlanıyordu. O zamanlar küçük bir kuzenim vardı ve bu showu deli gibi izlerdi. Ben anlam veremiyordum ama bayılırdı orada ki kavga, dövüşe. Çok kötü etkilendiğini düşünürdüm, çünkü oradaki hareketleri yapmaya filan çalışıyordu kendi çapında. O kadar etkileniyordu ki normal oyuncak arabalarına bile insanmış gibi amerikan güreşi oynatmaya çalışıyordu. Küçük kuzen derken ilk okul1.- 2. sınıfa gidiyordu.

Demek istediğim etrafınızda küçük bireyler ( çocuğunuz, kardeşiniz,...vb) var ise bu tür showları izletmeyiniz. Bir şekilde engel olmaya çalışabilirsiniz.
  • Paylaş
Ben de izlemeyi çok severim. Güzel hazırlanmış bir show baştan başa, hatta gerçeklik payı çok gibi gösteriliyor. Bu nedenle izlemek zevkli oluyor. Ayrıca karakterlerin ilginç olması insanları eğlendiriyor. Ben en çok Kevin Nash'ı izlemekten zevk alırdım, özgün hareketleri eğlendiriyordu gerçekten..

  • Paylaş
Karizmatik güreşçiler, büyülü atmosfer, görsel şölenler ve iyi hazırlanmış kesintisiz senaryolar.. Belki bunlar bunun sebebi olabilir. .
not: Dean Ambros a bir bakın derim :))
Amerikan Güreşi
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

306 Görüntülenme6 Takipçi3 Yanıt

Konu Başlıkları