Bilmek istediğin her şeye ulaş

İnsanlar neden iş hayatında, özel hayatında hep bir "taraf olma" gereksinimi duyarlar? Tarafsızlık, herkesle iyi geçinmek çok mu zordur? Yoksa ben çok iyi bir dünyanın ütopyasında mı yaşıyor sanıyorum kendimi?

x li y li bir entrym vardı hocam..ona baksan yorumum açıktır orada :)) yazdırma bana tekrardan :))
 • Paylaş
yaptım olacak :)) çok çabaladım bir zamanlar çalışırken çok kavga ettim herkezin yanlışlıklarını yüzüne söyledim bende kötüsü olmadı sonuçta kovuldum :)
 • Paylaş
2

Sevgiseli, uslu dur... :)

Yıldırım Ergüçlü, duramam doğama aykırı :)

aslında zor değildir. ama herkesle arası iyi olana pek iyi gözle bakmazlar ben yinede elimden geldiği kadar tarafsız olmaya çalışıyorum...
 • Paylaş
insanlarla neden kötü olayım ki yaa :)
 • Paylaş
olma bencede sana kötülük yapan biri yoksa kötü olmanada gerek yok. gerçi ben kötülükte yapsa yumuşak yüzlüyümdür :) sevmiyorum bu huyumu :)
 • Paylaş
kendini de ezdirme :)
 • Paylaş
işte bu yüzden sevmiyorum :) ama akıllandım sanki artık takmıyorum eskisi gibi varsa var yoksa yok bana 1 gelene ben 10 giderim
 • Paylaş
10

Sevgiseli, vaktinde ben de ezdirdim de ordan biliyorum :)

Emrah Demirtaş, bende çok ezdirdim ama akıllandım sanırım ne kadar akıllandıysam artık :)) halen insanları kırmak istemiyorum

Sevgiseli, iyi niyet başa bela :)

Emrah Demirtaş, aynen öyle halen başıma bela benim diyorum ya bu sefer böyle oldu ama her seferinde iyi niyet bela olmazki diyorum ama oluyor hakkaten kötü niyetli de olamıyorum ne yapayım :)

Sevgiseli, bende olamıyorum sorun orda asıl ben napayım

Emrah Demirtaş, aslında yapmamız gereken şey belli ama yapamıyoruz nieyse :)

Sevgiseli, ya yok artık kendimi kullandırmıyorum da bazen yardım etmekten kendimi alamıyorum napayım :)

Emrah Demirtaş, wala ban sorsan bende kullandırmıyorum ama karşıdakiler kullanıyormu kullanmıyormu belli olmaz :)

Sevgiseli, olur olur merak etme :) o kadar tecrübemiz var :)

Emrah Demirtaş, amann kullanırlarsada onların ayıbı:)) akıllandım gerçi daha olmaz böle şeyler diyorum. zaman gösterecek :)

baskabakanin fetvasi var duymadin mi taraf olmayan fi taraf olar dedi kendileri..
 • Paylaş
GÜÇLÜNÜN YANINDA OLMA EĞİLİMİ VARSA KİŞİDE ETİK AÇIDAN SORUN VAR DEMEKTİR.İSTEDİĞİN DÜNYA ANCAK ARINMA YLA OLABİLİR
 • Paylaş
tarafsızlık idye birşeyin olduğuna inanmıyorum. her insanın bir şekilde bir konu hakkında bir düşüncesi vardır. ben bu konuda düşünmüyorum demekte saşma olur. yani ister istemez sonuçta düşüncenizle bir kısma ait olursunuz. buda insanı "tarafsız" olmayı mümkün kılmaz.
 • Paylaş
3

Sevgiseli, iş ortamımda çok farklı görüşte insanlar var ve ben hepsine eşit davranmaya çalışıyorum onlar niye çalışmıyorlar benim sormak istedim bu.

Taypan Erduran, istemiyorlar değil bence. dediğim gibi her ortamda bazı ortak düşünceler vardır. bu düşüncelerinde mensupları. buna sende dahilsin, seninide konularda düşüncelerin var yani sende bir düşünce sınıfına aitsin. bence asıl soru yüksek mevkide birisiminisn ?

Sevgiseli, ya ben sağcısına da solcusuna da örtülüsüne de açığına da eşit davranırım ki bu zor bir şey değil insanlar bunu neden yapamyıor niye illa bir taraf tutup diğerlerini kışkışlamak gerekiyor. Bence bu saçmalık ve insanlığa yakışmıyor!

Tarafsız olmak çoğu zaman iyi bir erdemdir, ancak şartlar işin içine girince az çok hepimiz tarafsızlığı bir kenara bırakıveriyoruz. Benim de çok sevdiğim bir şey tarafsızlık, sen güzel bir konuyu yaşatıyorsun...
 • Paylaş
5

Sevgiseli, sadece ben yaşatınca olmuyor işte... :)

Abcd Efgh, :) sadece senin yaşattığını nerden çıkardır. az veya çok yaşatan çok fazla insan olmasaydı, dünyanın çivisi tamamen çıkmış olurdu

Sevgiseli, bulunduğum yerden bahsettim :)

Abcd Efgh, peki peki :)

Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

364 Görüntülenme8 Takipçi11 Yanıt

Konu Başlıkları