Bilmek istediğin her şeye ulaş

İnsanlar neden Justin Bieber ve One Direction grubundan nefret ediyorlar?

İnsanların nefret ettiği Justin Bieber ya da One Direction değil bence. Asıl nefret edilen her yerde bu insanlara karşı genç kızların aşırı abartı hayranlığı, televizyonda sürekli onları görmek, sokakta hep onların şarkılarını duymak. Bu kadar karşımıza sık çıkması onları itici yapıyor. Yoksa kimse kimsenin dinlediği müziğe laf etmez ya da bir gruptan nefret etmez.
  • Paylaş
"İnsanlar" diye nitelemek yanlış olur fikrimce, "Türk erkekleri" desek daha doğru olur. Peşinden koştukları kızı elde edemeyen aç ergen Türk erkekleri sırf güzel kızlar onların fanı olduğu için, kendileri de o kadar ünlü olamadığı ve sevilmediği için kıskanıyorlar. Yalan yok, Justin'in BAZI ŞARKILARINI bir Türk erkeği olarak severim, One Direction'da fena değil. Ama erkeklerin bu denli kızmalarının sebebi "TÜRK KIZI" denilen kesimin bu çocukların ünlerinin affedersiniz bokunu çıkarmalarıdır. Haliyle bu çocukları kıskanmayan erkekler bile her gün her gün bu isimleri duymaktan bıkacağı için ister istemez bir kin oluşturacaktır kendi içinde.

Bu olay diğer ülkelerde var mıdır yok mudur onu tam olarak bilemeyeceğim ama varsa da Türk milleti olarak bizler her zaman bir olayı abartmada dünya markasıyız.
  • Paylaş
Bu adamlar 20 yaşında.Tavırları, şarkıları ve hareketleri daha çok 15-16 yaşındaki çocuklar gibi. Bana gereğinden fazla yapmacık geliyorlar ve bunlar sanat değil ticaret yapıyorlar. Justin Bieber son zamanlarda tarzını biraz daha olgunlaştırdı gibi ama One Direction grubu hala ergen genç kızları nasıl kandırırız da albüm satarız düşüncesindeler bence... Genç kızlarımızın onların birer kukla olduğuna ve onlara hiç bir zaman ulaşamayacaklarına inanmaları lazım
  • Paylaş
İnsan tanımadığı birinden neden nefret eder ben de onu anlamam. Altı üstü şarkı söyleyen insanlar bunlar. Beğenirsen alırsın albümünü dinlersin, beğenmezsen dinlemezsin.
  • Paylaş
Sonraki Soru
HESAP OLUŞTUR

İstatistikler

1531 Görüntülenme4 Takipçi4 Yanıt

Eş Anlamlı Soru Ekle

  • Justin Bieber'i neden sevmiyorlar?

  • One Direction'u insanlar neden sevmiyor ?